40.000 TL'ye her şey dahil toplanan sistem nasıldır?

Bütçe
Toplam 40000
Birkaç araştırma daha yaptım ve böyle bir sistem buldum. Fiyat farkı neredeyse yok. Ama senin attığın da güzel. Birazcık kararsız kaldım, hangisi daha iyi sence? VULCAN-FENIX7500F / AMD Ryzen 5 7500F / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Kesinlikle benim attığım daha iyi. 7700XT 4070 rakibi bir kart. 7500F ile 7600 arasında performans farkı yok ancak 7600 iGPU mevcut. Şu an bütçe sadece sistem için bütçe 36k olana kadar alınabilecek en iyi sistem attığımdır.

Kesinlikle benim attığım daha iyi. 7700XT 4070 rakibi bir kart. 7500F ile 7600 arasında performans farkı yok ancak 7600 iGPU mevcut. Şu an bütçe sadece sistem için bütçe 36k olana kadar alınabilecek en iyi sistem o MSI.
Tekrardan sağolun. Peki ya ileride güncelleme yapılacağı zaman ne önerirsiniz? Bir de, parçaları teker teker farklı zamanlarda almayı düşünüyorum ama pek emin değilim. Biraz daha bekleyip tek seferde almak mı daha iyi olur yoksa yavaş yavaş almak mı?

Tekrardan sağolun. Peki ya ileride güncelleme yapılacağı zaman ne önerirsiniz? Bir de, parçaları teker teker farklı zamanlarda almayı düşünüyorum ama pek emin değilim. Biraz daha bekleyip tek seferde almak mı daha iyi olur yoksa yavaş yavaş almak mı?
Toplama falan almayı geçin hocam. Bu bütçe de tek tek alınmaz. Hazır sistem olarak alıp geçilir ancak.

İleri zaman da RAM'i 32 SSD'yi 1TB yapabilirsiniz.

Sizin bütçenize bağlı olarak farklı bir şeye yönelmeyin. Size bütçenize göre en iyi önerileri yaptım. Üzerine daha iyi bir öneri gelmez.

Toplama falan almayı geçin hocam. Bu bütçe de tek tek alınmaz. Hazır sistem olarak alıp geçilir ancak.

İleri zaman da RAM'i 32 SSD'yi 1TB yapabilirsiniz.

Sizin bütçenize bağlı olarak farklı bir şeye yönelmeyin. Size bütçenize göre en iyi önerileri yaptım. Üzerine daha iyi bir öneri gelmez.
Ethernet olayını nasıl halledebilirim peki? Evdeki modem odamdan biraz uzak, arada üç oda falan var. Kablo çekmek mi daha mantıklı olur, modemi taşımak mı yoksa yeni modem almak mı?

O size kalmış bir durum ben 6 metre Ethernet çekmiştim.
Sağlayıcı firmayı aramak en iyisi olur gibi. Çevirici bir hub da almayı düşünüyorum gerekince type c cihazlarda da kullanmak için. Bakındığımda 400 usb 3.0 1 type-c uç çevirici 786 TL gibi bor fiyattaydı. Bilgin var mı?

Sağlayıcı firmayı aramak en iyisi olur gibi. Çevirici bir hub da almayı düşünüyorum gerekince type c cihazlarda da kullanmak için. Bakındığımda 400 usb 3.0 1 type-c uç çevirici 786 TL gibi bor fiyattaydı. Bilgin var mı?
O konu hakkında bir bilgim yok.

Geri
Yukarı