40.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Faruk23

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bütçem 30-40k arasında. (monitör hariç)

Yazılım geliştiricisiyim, güncel oyunları yüksek grafik ve performans ile oynayabileceğim bir sistem önerebilir misiniz?

Aradığım özellikler.
  • Anakartta Wi-Fi, Type-C girişi.
  • 2K/4K monitor kullanımına uygun. (2x27" 2K veya 32" 4K henüz karar vermedim.)
  • Minimum 5 yıl herhangi bir parça güncellemek istemiyorum.
  • AMD veya Intel olabilir. Ekran kartı NVIDIA tercihimdir.
  • Mining vs yapmıyorum, ağırlıklı olarak yazılım ile uğraştığım için çekirdek/ram performansı benim için önemli.
  • DDR5
  • Hazır sistem öncelikli tercihim.
Gaming.gen, PcKolik, İtopya, İncehesap, GameGaraj hazır sistemleri inceledim ancak çok bilgim olmadığı için karar veremedim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bu hazır sistemin pc toplayarak önüne geçemiyoruz ama ben bişeyler denedim.
41641 TL yapıyor.

Eğer beklerseniz RX 6900 sistemler gelebilir.

Haziran sonuna kadar gelmiş olur mu? @Anna Karenina

Pckolik - Pc Toplama Sihirbazı Yapıştır geç hazır istiyorsan. Soğutucu ve SSD alırsın ek olarak. Anakartta Wi-Fi yok lakin sanırsam.

Teşekkürler öneri için @ErenY , Gainward ekran kartı palit'in alt grubu sanırım. 7600 ve 4070ti ikilisinde ısınma problemi yaşar mıyım ekstra soğutu almam gerekir mi?

Hocam bu hazır sistemin pc toplayarak önüne geçemiyoruz ama ben bişeyler denedim.
41641 TL yapıyor.

@Berat Soil Teşekkür ederim eline sağlık inceleyeceğim. Gainward sorusunu yukarda arkadaşa da sordum sizede sorayım herhangi bir problem yaşar mıyım?

Haziran sonuna kadar gelmiş olur mu? @Anna Karenina

Teşekkürler öneri için @ErenY , Gainward ekran kartı palit'in alt grubu sanırım. 7600 ve 4070ti ikilisinde ısınma problemi yaşar mıyım ekstra soğutu almam gerekir mi?

@Berat Soil Teşekkür ederim eline sağlık inceleyeceğim. Gainward sorusunu yukarda arkadaşa da sordum sizede sorayım herhangi bir problem yaşar mıyım?
7600 VRAM'den alınmaz ısınma problemi yaşamazsın ikisi için.

Teşekkürler yorum için gainward ekran kartı için bir yorumunuz olur muydu? Bütçeyi 45e çıkartıp Asus markalı bir sistem daha mı iyi olur diye düşündüm sadece pişman olmamak adına.
Asus için para akıtmana gerek yok bunlar yüksek model ekran kartları soğutmaları da haliyle iyi tutuluyor. Modeli bir sorun teşkil etmez zaten. İstersen testlerini ve incelemelerini izleyebilirsin.

Asus için para akıtmana gerek yok bunlar yüksek model ekran kartları soğutmaları da haliyle iyi tutuluyor. Modeli bir sorun teşkil etmez zaten. İstersen testlerini ve incelemelerini izleyebilirsin.
Teşekkür ederim tekrardan ilginiz için, izleyeceğim karşılaştırmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı