40.000 TL'ye sistem toplama önerisi

Bütçe
40k
Bu kadar takılmayın ben de o kasanın ısındığını duydum ama yorumları iyi.
Hocam muazzam bir kasa diyemem, daha iyileri var ancak ''hazır sistem'' olarak uygun bir sistem attım. Kasa fırın dendi, ben de doğal olarak kanıt bekliyorum bu konuda ama arkadaş inatla atmıyor. ''Ben bayağıdır bu forumdayım, tecrübem var'' cümlesini söylüyor, koşulsuz şartsız inanacağız yani arkadaşa...

GT301'in fırın olduğuna dair iddiası varsa kanıt atsın.

Çok fark etmez ama gene de 3 fanlı tercih olabilir bence de.
Dediğim gibi. GT301 abimize fırın diyenleri kâle almayalım.
Kâle alınacaksa; @550519, @Caner Uncu ve @522140 alınmalıdır.

Kaynak göstermeyen adamları kâle almayın hocam.

Yok. Varsa bile 45'ten başlıyordur.

Sabahtan beri şunu demeni bekliyoruz.

Hocam ben ne alayım o zaman LoL Valorant Forza gibi oyunlar oynayacagım yeter mi 4070 Ventus.

GT301 kasa olarak kötü bir kasa değil ama şuanda tabiki 0 alınacak bir kasa değil aynı fiyata veya yakın fiyata özellikle daha iyi kasalar varken. Genede hazır sistemde alınabilecek bir kasa hava akışı iyi.

3 fanlı ile 2 fan arasında fark var hocam ama gene de.

Ahım şahım fark olmaz. MSI'ın Dual fan bir ekran kartı ile Galax'ın üç fanlı kartı karşılaştıralım. Çok fark çıkmaz. Sadece marka farkından 1500 çakarlar o kadar.
Hocam muazzam bir kasa diyemem, daha iyileri var ancak ''hazır sistem'' olarak uygun bir sistem attım. Kasa fırın dendi, ben de doğal olarak kanıt bekliyorum bu konuda ama arkadaş inatla atmıyor. ''Ben bayağıdır bu forumdayım, tecrübem var'' cümlesini söylüyor, koşulsuz şartsız inanacağız yani arkadaşa...

GT301'in fırın olduğuna dair iddiası varsa kanıt atsın.
Sakin kalın hocam WexTheOrginal vakasını hatırlayın lütfen.Denmeyen kalmamıştı bana xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı