40.000TL sistem önerisi

Oguztaha2323

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar.

Masaüstü PC toplamak istiyorum. Monitör, klavye mouse, kulaklık ekipmanlar hariç sistem tavsiye edebilir mi bilgili arkadaşlarım?

Vatan Bilgisayar olursa sevinirim 1 2 milyar aşabilir sorun değil.

Konuyla alakalı değil ama bundan 2-3 sene önce kendimce 5-6 bin TL'lik pc toplamıştım ama alamamıştım. Şimdi daha hiç alınmaz, fiyatlara bak.

Oyun için mi iş amaçlı mı kullanacaksınız iş içinse RAM vs bakacağım.
yok hocam full oyun için iş için kullanmayacağım oyun tabanlı olsun sevinirim ve bir şey soracağım bütçeyi zorlayıp 50.000 tl yapsak DDR5 sistem toplanır mı acaba ? veya anakart ve ram DDR5 olup ileride upgrade yapsam nasıl olur ?
Oyun için mi iş amaçlı mı kullanacaksınız iş içinse RAM vs bakacağım.
Renegade [Modart PC] | AMD R5 5600X | 2 x 8 GB DDR4 | RTX 3080 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com buldum ama başka sitelerde bakacağım.

Vatan Bilgisayar olursa sevinirim hocam.

Yok hocam Full oyun için iş için kullanmayacağım oyun tabanlı olsun sevinirim ve bir şey soracağım bütçeyi zorlayıp 50.000 TL yapsak DDR5 sistem toplanır mı acaba? Veya anakart ve RAM DDR5 olup ileride upgrade yapsam nasıl olur?

DDR 5 bir tane toplayım ama Vatan Bilgisayar biraz zor gibi.

yok hocam full oyun için iş için kullanmayacağım oyun tabanlı olsun sevinirim ve bir şey soracağım bütçeyi zorlayıp 50.000 tl yapsak DDR5 sistem toplanır mı acaba ? veya anakart ve ram DDR5 olup ileride upgrade yapsam nasıl olur ?

Neden Vatan hocam? Kazıklıyorlar milleti düpedüz. DDR5 daha tam hazır değil hocam
12700K 6900XT toplanır o fiyata

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-22-23-34-00-762_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-22-23-34-00-762_com.android.chrome.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 17
Neden vatan hocam? Kazıklıyorlar milleti düpedüz. DDR5 daha tam hazır değil hocam.
12700k 6900XT toplanır o fiyata.

Hocam malum aileler doğal ve normal olarak güvenmiyor ve bu yüzden buradan yapmak zorundayım alışveirşi yoksa gönül isterki ucuz yerlerden alayım.
Yok ya bulamadım toplama ise anakart baktım DDR5 anakart yok.

Böyle bende baktım bulunmuyor sadece sepete ekleyince tek tek bulunuyor.

Geri
Yukarı