40-50 bin TL iş amaçlı laptop önerisi

Bütçe
40.000 - 50.000

FurkanYahya

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800x3d
RTX PNY 3080
Msi b550i gaming
Gskill triend 16 3600
Tt tought 850 w+
Deepcool ls520
Phanteks 360
Meslek
Kuyum
Selamlar. Tamamen iş amaçlı kullanılacak laptop arıyorum. Şirket için kullanılacak programlarda; Adobe programları, Photoshop, çizim, After Effects vs. iyi performans vermeli.

Yardımlarınızı bekliyorum. Masaüstü kurmak istiyorduk fakat taşıma ve sunum gibi sıkıntılar olduğu için sabitleme olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Tamamen iş amaçlı kullanılacak laptop arıyorum. Şirket için kullanılacak programlarda; Adobe programları, Photoshop, çizim, After Effects vs. iyi performans vermeli.

Yardımlarınızı bekliyorum. Masaüstü kurmak istiyorduk fakat taşıma ve sunum gibi sıkıntılar olduğu için sabitleme olmuyor.

Toplu alımmı yoksa sadece 1 tane mi?

Sadece 1 adet olacak. Gaming laptop olarak mı bakmam lazım yoksa tamamen working mi tam anlamadım mesela altta bıraktığım link bizi 5-6 sene götürür mü?

Ürün tık etmez. İş laptopu bakıyorsanız https://www.trendyol.com/msi/creato...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme bu da iyidir. ROG'u taşımak zor olur.

sadece 1 adet olacak.Gaming laptop olarak mı bakmam lazım yoksa tamamen working mi tam anlamadım mesela altta bıraktığım link bizi 5-6 sene götürür mü ?

Attığınız laptop alınabilir güzel laptop isterseniz buna bakabilirsiniz.

İş bilgisayarı olarak render alma vs. yapacaksanız kesinlikle Apple MacBook Pro modellerinden M1 Pro yada M1 Max işlemcili olanlardan alın.

Belirttiğiniz fiyatlardaki normal Windows Gaming bilgisayarlara kıyasla Photoshop, After Effects gibi render almalı işlerde kesinlikle öne geçiyorlar.

1641283834287.png

Son düzenleme:
İş bilgisayarı olarak render alma vs. yapacaksanız kesinlikle Apple MacBook Pro modellerinden M1 Pro yada M1 Max işlemcili olanlardan alın.

Bütçenize uygun fiyatlardaki normal Windows Gaming bilgisayarlara kıyasla Photoshop, After Effects gibi render almalı işlerde kesinlikle öne geçiyorlar.
haklısınız fakat şöyle bir durum var kullanıcak kişi apple hiç kullanmadı ve istemiyor malesef seçeneklerde beni buna zorluyor.Başka öneriniz varsa beklerim teşekkürler

Geri
Yukarı