50 bin TL oyun amaçlı laptop önerisi

Güzel cihaz ama MUX yok alan arkadas onemsemıyorsa olabilir.
Bu fiyata orta seviye kasaya sahip Nitro serisi almak yakışmaz.

Çok güzel laptop. Ne bir RAM arttırmak gerekir ne de -normal kullanıcı ise alacak kullanıcı- SSD. Aşık olunacak bir laptop.

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-aorus-17g-yd-intel-core-i7-11800h-32gb-ram-512gb-ssd-rtx-3080-8gb-173-fhd-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV000025FLBG?magaza=İNVENTA&url_src=and-product-detail

3 M.2 slotu olması lazım yanlış hatırlamazsam, 1 SATA vardı. Sitesinden kontrol edebilirsiniz, en azından bu laptopta MUX ve Advanced optimus var Valorant gibi oyunlarda FPS 2-3 katına çıkar.

Tamam komikti. Buna 100k vereninde tavsiye edenin de aklından şüphe ederim.

@messinicocugu
Klasik Teknopat moderatorleri. Espiri icerikli yazimi silmisler hakaret eden adamin yazisini silmemisler.

Klasik Technopat moderatorleri. Espri icerikli yazimi silmisler hakaret eden adamin yazisini silmemisler.

Hakaret eden kimse yok. Etti, anında sildiler zaten. Siz gelmiş saçma sapan cihaz atıyorsunuz bari sonuna (!) koyunda millet espri amaçlı yazdığınızı anlasın tepki göstermesin modlar gayet haklı burada gereksiz mesaj sayılıyor bana da aynısını yaptı modlar hazır sistem paylaşılıyor, diyorum ki bundaki PSU C4, tam düşmana fırlatmalık diyorum adam gereksiz mesaj sayıyor ama mesajın sonunda da (!) var. Başka bir konuda aynı mesajı yazan adamı reportluyorum adam ceza almıyor raporum reddediliyor. İşte demek ki Max zekasını kullanan TP modları böyle oluyor şu içtikleri içkiden bende istiyorum artık.

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-aorus-17g-yd-intel-core-i7-11800h-32gb-ram-512gb-ssd-rtx-3080-8gb-173-fhd-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV000025FLBG?magaza=İNVENTA&url_src=and-product-detail

3 M.2 slotu olması lazım yanlış hatırlamazsam, 1 SATA vardı. Sitesinden kontrol edebilirsiniz, en azından bu laptopta MUX ve Advanced optimus var Valorant gibi oyunlarda FPS 2-3 katına çıkar.

Tamam komikti. Buna 100k vereninde tavsiye edenin de aklından şüphe ederim.

@messinicocugu

Hocam klavye İngilizce klavye gözüküyor. Çok problem değil ama acaba aynı ayarlarda Türkçe klavyeli bir bilgisayar var mıdır?
Ayrıca GPU'ların watt bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Geri
Yukarı