40-50 bin TL uzun ömürlü sistem önerisi

Mehmetaakifff

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 40 ile 50 bin TL arası (kasa için) bütçe ayırdım. Uzun ömürlü bir sistem önerir misiniz? Şimdiden vakit ayıran herkese teşekkür ederim.

Not: Kasa bileşenlerinden anlamıyorum fakat oyun oynamayı seviyorum. Mümkünse detay vererek anlatırsanız çok teşekkür ederim.

Monitör ve diğer ekipmanlar elinizde mevcut mu? Ne tarz oyunlar oynamayı seviyorsunuz?

Son düzenleme:

@Kaan Diktaş @SadeceYiğit

Ekran kartını Palit 4070 Ti süper RAM'i XPG 2x16 5600MHz CL46 yap.

1k TL çıkarsa da şu soğutucuyu al.

Şimdi çıkmazsa 1-2 ay sonra çıkarıp almaya çalış soğutucu şart bu sisteme.

Monitör ve diğer ekipmanlar elinizde mevcut mu? Ne tarz oyunlar oynamayı seviyorsunuz?
Monitör yok onu da alıcam sistemi topladıktan sonra sisteme ne uygunsa onu almayı düşünüyorum. Battlefield 2042 , pubg tarzı oyunlar oynamayı planlıyorum.
İlginize teşekkür ederim.

@Kaan Diktaş @SadeceYiğit
Hocam dar boğaz %38 olarak çıkıyor. Biraz araştırdım , 10-15 seviyeleri uygun diyorlar. PCbuilds.com sitesinden yapılıyormuş. Sistemde darboğaz olur mu sizce sizin fikriniz daha önemli benim için.

Son düzenleme:
Monitör yok onu da alıcam sistemi topladıktan sonra sisteme ne uygunsa onu almayı düşünüyorum. Battlefield 2042 , pubg tarzı oyunlar oynamayı planlıyorum.
İlginize teşekkür ederim.

Hocam dar boğaz %38 olarak çıkıyor. Biraz araştırdım , 10-15 seviyeleri uygun diyorlar. PCbuilds.com sitesinden yapılıyormuş. Sistemde darboğaz olur mu sizce sizin fikriniz daha önemli benim için.
Yapmaz. Birçok kullanıcı tarafından zaten birlikte kullanılıyorlar. Besler.

Geri
Yukarı