40-50k Gaming laptop önerisi

Isınma durumu güzel çok fazla ısınmıyor boşta 40 derece oyunlarda ortalama 75-80 arası. Fan'da ise boşta 23DB'de oyun kullanımında ise rahatsız etmeyecek düzeyde ayarlıyor kendini. (kısada olsa 50dble kadar çıktığını da gördüm). Bu fiyata değer mi konusuna gelecek olursam, ben üniversitede yanımda taşımak için tercih ettim bu fiyata daha güçlü modeller var "örneğin: Nitro 16" fakat onlarda adaptörle 4.5 Kg'ı buluyor bu yüzden benim için değdi. Ya Mac alıp Game Pass + GeForce NOW'dan oyun oynayacaktım ya da bunu alacaktım.
Benim için de mobilite bir hayli önemli, çünkü sürekli yanımda taşımam gerekiyor. Yüksek performans mı rahat taşınırlık mı ikileminde kaldım açıkçası

Daha önce Acer marka laptop kullanmadım ve kullanan tanıdığım da yok, sanıyorum çok tercih edilmiyor sebebi nedir?

4050 ekran kartına sahip ürünü almasın. Bizim önerdiğimizi alabilir. Gönül ister ki masaüstü alsın. Ama laptop alacaksa 50k ile seçenek çok.

Hocam insanlar laptop istiyorsa laptop önerin. Yoksa "masaüstü al o paraya" gibi söylemlerde bulunmak çok saçma, bu devirde herkes masaüstü bilgisayarın daha iyi performans vereceğini bilir. Laptop istemelerinin sebebi iş, okul ve hareketli yaşamdan dolayıdır. Sabit bir yaşantınız yoksa laptop kullanmak daha iyi.

Hocam insanlar laptop istiyorsa laptop önerin. Yoksa "masaüstü al o paraya" gibi söylemlerde bulunmak çok saçma, bu devirde herkes masaüstü bilgisayarın daha iyi performans vereceğini bilir. Laptop istemelerinin sebebi iş, okul ve hareketli yaşamdan dolayıdır. Sabit bir yaşantınız yoksa laptop kullanmak daha iyi.
Zannederim baskı yaptığımı zannettiniz. @İlker0 Bey Epey verilerinden yola çıkarak %70-75 15'6 inç. olan laptop evreninde size 2 kiloyu geçmeyen laptop tavsiye ederim. Benim önerdiğim 2 kilo 70 gram. Ama siz 2 kilo 30 gramlık Victuslardan birini de alabiliriniz. Ancak malzeme kalitesi Nitro 16' dan çok kötüdür.

Zannederim baskı yaptığımı zannettiniz. @İlker0 Bey Epey verilerinden yola çıkarak %70-75 15'6 inç. olan laptop evreninde size 2 kiloyu geçmeyen laptop tavsiye ederim. Benim önerdiğim 2 kilo 70 gram. Ama siz 2 kilo 30 gramlık Victuslardan birini de alabiliriniz. Ancak malzeme kalitesi Nitro 16' dan çok kötüdür.
Yardım eden herkese teşekkür ediyorum. Mağzada önerilen laptoplara bakıcam bu şekilde karar veririm.

Acer Nitro 16 adaptörle beraber 4.5 kiloya yakın.

Geri
Yukarı