50K gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan Allaj
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 189

Allaj

Decapat
Hocalarım selam!

Ben hem okul işlerimi halledebileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir laptop arayışındayım. Bütçe eğer değer diyeceğiniz bir ürün varsa 3-4K kadar artabilir.

Kendi araştırdığımda Victus'ların biraz daha ucuz kaldığını fakat performans konusunda kesintiye uğradığını okudum, eğer Victus kullanan varsa konuyu aydınlatırsa sevinirim.

Kriterlerim RTX 4070 barındırması, mümkünse 1TB SSD olması ve çok da ağır olmaması.

Şimdiden teşekkürler!

Hocalarım selam!

Ben hem okul işlerimi halledebileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir laptop arayışındayım. Bütçe eğer değer diyeceğiniz bir ürün varsa 3-4K kadar artabilir.

Kendi araştırdığımda Victus'ların biraz daha ucuz kaldığını fakat performans konusunda kesintiye uğradığını okudum, eğer Victus kullanan varsa konuyu aydınlatırsa sevinirim.

Kriterlerim RTX 4070 barındırması, mümkünse 1TB SSD olması ve çok da ağır olmaması.

Şimdiden teşekkürler!

Hocam Victus kullanıyorum, ses sürücüleri dışında pek bir sorun yaşamadım. İlla laptop olmak zorunda mı?

Bütçe artarsa:
(Yeni fark ettim 54 bin liradan 46 bin liraya düşmüş, kesinlikle bunu alın hocam. Bu fiyatta daha iyi bir alternatif yok.)
Artmazsa:
ASUS'un ısınma sorunu var, güçlü bir soğutucu ile alın.

Bütçe artarsa:
Artmazsa:
ASUS'un ısınma sorunu var, güçlü bir soğutucu ile alın.
Acer olan şu an 46K görünüyor, indirimde falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı