Çözüldü 40-50Mbps internetle GeForce NOW görüntü kalitesi bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByEymen

Hectopat
Daha fazla  
İnternetim 40-50Mbps olduğu halde GeForce NOW görüntü kalitesi çamur gibi gözüküyor ve haftalardır böyle.

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Birkaç sebebi olabilir bunlardan birisi evde interneti kullanan birileri vardır bu sebepler olabilir ikincisi 50 Mbps internetle yüksek ayarlarda oynamaya çalışıyorsundur oyunlardaki görüntü ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsin üçüncüsü ise nvidia geforce now da internet hızına göre kalite seçenekleri vardır bu seçenekleri kendi internetine göre ayarlayabilirsin ayarlara girerek bunu görebilirsin yayın akış kalitesi sekmesinde seçenekler vardır yarış seçeneğini seçerseniz fazla gb gider ama donma sorununuz azalır
Birkaç sebebi olabilir bunlardan birisi evde interneti kullanan birileri vardır bu sebepler olabilir ikincisi 50 Mbps internetle yüksek ayarlarda oynamaya çalışıyorsundur oyunlardaki görüntü ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsin üçüncüsü ise nvidia geforce now da internet hızına göre kalite seçenekleri vardır bu seçenekleri kendi internetine göre ayarlayabilirsin ayarlara girerek bunu görebilirsin yayın akış kalitesi sekmesinde seçenekler vardır yarış seçeneğini seçerseniz fazla gb gider ama donma sorununuz azalır

Çözüm
Emin değilim ama çözdüm galiba. Yarış ayarı + ve maksimum bit hızını fulledim ve cam gibi olmasa da çözüldü. Teşekkürker.

Bir sorum daha olacak mi Wi-Fi Pro daha da iyi performans sağlatır mı acaba?

Emin değilim ama çözdüm galiba. Yarış ayarı + ve maksimum bit hızını fulledim ve cam gibi olmasa da çözüldü. Teşekkürker.

Bir sorum daha olacak mi Wi-Fi Pro daha da iyi performans sağlatır mı acaba
Wi-Fi pro az da olsa performansı artırır ama asıl performansını yükseltmek istiyorsan kablolu bağlantı öneririm kablosuz bağlantılarda çok kesintiler olduğu için nvidia geforce now'da bu çok fazla hissediliyor

Geri
Yukarı