40-60 bin TL arası sistem önerisi

Bütçe
40-60 bin
RX 7900 XT bulunabilirse çok güzel bir seçenek olabilir.

O ekran kartına baktım ama maalesef bütçemi aşıyor yani diğer parçalardan en ucuzlarını seçmezsem öyle oluyor.
Düzeltme: Bazı modelleri 30 bin bandında aslında o da tercih edilebilir.

Teşekkür ederim. Kasadan emin olamadım onun dışında güzel sistem.

Anladım teşekkür ederim. Mağazada fiziksel olarak satın alırken bu arada.

O ekran kartına baktım ama maalesef bütçemi aşıyor yani diğer parçalardan en ucuzlarını seçmezsem öyle oluyor.

XTX değil XT olanı. 30k civarına Sapphire marka bulunabiliyor. RTX 4080 dengi.

Fark ettim. Tercih edilebilir ama o ekran kartı ile hazır sistem bulamadım, kendim toplasam karışık, yani parçaların uyup uymama durumu var.

Şu an meşgul olmasam ilgilenmek isterdim ama mobildeyim. İsterseniz toplamayı deneyin, uymayan parçaları eleyelim. Anakart modelinin destekledigi ve işlemcinin desteklediği soketler zaten ürün açıklamasında yazar. Ona dikkat ederseniz problem çıkmaz diye düşünüyorum.

Şu an meşgul olmasam ilgilenmek isterdim ama mobildeyim. İsterseniz toplamayı deneyin, uymayan parçaları eleyelim. Anakart modelinin destekledigi ve işlemcinin desteklediği soketler zaten ürün açıklamasında yazar. Ona dikkat ederseniz problem çıkmaz diye düşünüyorum.

Anladım ben toplamayı deneyeyim o zaman. Teşekkür ederim.

Böyle bir sistem topladım sizce nasıl? Arkadaşın attığı ilk sisteme kıyasla nasıldır?

Anakart muadili olarak colorful battle diye birşey vardı aynı model ama ondan dolayı bilemedim ama o full beyaz.

Kendiniz de toplayıp atarsanız iyi olur.

Son düzenleme:
Anladım ben toplamayı deneyeyim o zaman. Teşekkür ederim.

Böyle bir sistem topladım sizce nasıl? Arkadaşın attığı ilk sisteme kıyasla nasıldır?

Anakart muadili olarak colorful battle diye birşey vardı aynı model ama ondan dolayı bilemedim ama o full beyaz.

Kendiniz de toplayıp atarsanız iyi olur.
Anakart soketi sadece intel destekliyor, işlemciyi i7 13700K olarak değiştirmenizi tavsiye ederim hemen hemen aynı fiyat.

Anladım, peki onun dışında sistem nasıl?
Üstteki bir arkadaşın attığı ilk sisteme göre nasıldır?

Fiyat olarak ne kadar tuttu bilmiyorum ama denk sistemler. Hazır olması bakımından ilk sistemi de alabilirsiniz.

Anladım fiyat olarak benzerler. Vallahi benim için beyaz olması daha önemli :D
Sisteme alışınca rengin pek bir önem ifade etmediğini anlıyorsunuz. Bence ona çok takılmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı