40 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
30k 40k arası
Alınacaksa bile buradan alınmalı. Victus giriş seviyeleri arasında kalitesi en düşük olan laptoplardan biri. Nitro'yla kıyaslanamaz.
Dogru demissin pahali olana bakmisim ben,

@Ebegumeci7890 hocam fiyatını 5K artırma şansınız varsa bunu alın.
Eğer yoksa

45 bine 4070 TUF A15 var.

Msi'ın en kalitesiz serisinin 3050 ile birleşimine 40.000TL vermek saçmalık
Size kalsa tüm bilgisayarlara yapılacak bir eleştiri var çok biliyorsanız siz bir bilgisayar çıkarın da onu satın alalım 😁 ne demişler kedi ulaşamadığı ciğere mundar der 🤣🤣🤣

Arkadaşlar fazla üst segmente çıkmamıza gerek yok amacım kod yazmak arada da belki çok az oyuna girebilirim.

Güzel kardeşim MacBook Pro diyorum ben ama oyun oynayacaksan tavsiye etmiyorum.

Bu nasıl? Ne bileyim, bence fena değil :D
Aynı laptop bende de var. Zamanında 15 bine almıştım , herkes ağlıyordu bunu almak için şimdi son zamlarla alınmıyor elbette. Ne diyelim herkesin kendi tercihi alacak arkadaşlara öneriyorum. Gerek profesyonel anlamda kod yazarken gerek oyun oynarken hiçbir sıkıntısını görmedim. Zamanın f/p ürünü. Yalnız oyun oynarken msi centerdan ayarlamalarınızı yapın ve mükemmel oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Son düzenleme:
Size kalsa tüm bilgisayarlara yapılacak bir eleştiri var çok biliyorsanız siz bir bilgisayar çıkarın da onu satın alalım 😁 ne demişler kedi ulaşamadığı ciğere mundar der 🤣🤣🤣

Güzel kardeşim MacBook Pro diyorum ben ama oyun oynayacaksan tavsiye etmiyorum.

Aynı laptop bende de var. Zamanında 15 bine almıştım , herkes ağlıyordu bunu almak için şimdi son zamlarla alınmıyor elbette. Ne diyelim herkesin kendi tercihi alacak arkadaşlara öneriyorum. Gerek profesyonel anlamda kod yazarken gerek oyun oynarken hiçbir sıkıntısını görmedim. Zamanın f/p ürünü. Yalnız oyun oynarken msi centerdan ayarlamalarınızı yapın ve mükemmel oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Kendi aldığın performans olarak düşük ve fiyatı gereksiz fazla olan ürünün eleştirildiğini görmek istemeyecek kadar kötü durumdasın. Konu sahibinin 4060 alabileceği bütçeye 3050TI önerilmiş hala savunuyorsun. Elindeki fiyatına göre her konuda berbat olan ürününü de öve öve bitirememişsin zaten.

4GB VRAM'e sahip olan, 1000 serisi kartlara bile zar zor kafa tutan bir ekran kartını 4000 serisi bir kartın karşısında nasıl savunacaksın çok merak ediyorum. Bir de zamanının f/p ürünü yazmış, şaka gibi.

Ulaşamadığım ciğer buysa ulaşamamam benim kârıma olur.

Kendi aldığın performans olarak düşük ve fiyatı gereksiz fazla olan ürünün eleştirildiğini görmek istemeyecek kadar kötü durumdasın. Konu sahibinin 4060 alabileceği bütçeye 3050TI önerilmiş hala savunuyorsun. Elindeki fiyatına göre her konuda berbat olan ürününü de öve öve bitirememişsin zaten.

4GB VRAM'e sahip olan, 1000 serisi kartlara bile zar zor kafa tutan bir ekran kartını 4000 serisi bir kartın karşısında nasıl savunacaksın çok merak ediyorum. Bir de zamanının f/p ürünü yazmış, şaka gibi.

Köşede roblox oynayabilirsin kanka çok komiksin.

4 GB VRAM'e sahip olan, 1000 serisi kartlara bile zar zor kafa tutan bir ekran kartını 4000 serisi bir kartın karşısında nasıl savunacaksın çok merak ediyorum. Bir de zamanının F/P ürünü yazmış, şaka gibi.

Şu 50 serilerine ne zaman Intel grafik kartı gibi davranmayı bırakacaksınız acaba? Kart gayet de 1000 serisine kafa tutar ama senin kafan bunu anlamaya tutmayabilir. Beğenmiyorsan sen git 1000 serisi al ama gün sonra bunda DLSS yok RTX yok bir de yazılım güncellemeleri 5 ayda bir geliyor diye ağlama.

Benim bunu aldığım zamanlarda fiyatına göre gayet de mukayese edilebilecek bir rakibini bulamadığım bir cihazdı. Üstelik sözü edilen markadan ziyade kalite, servis ve beraberinde getirdiği yazılımları açısından MSI'a daha fazla güveniyorum. Hiçbir 3D modelleme programı, oyun motoru ve video oyununda problem yaşamadım. Gayet de yüksek performans aldım. Bu yüzden de önermek istedim. Basit bir öneriye ve basit bir eleştiriye bu kadar parlayacaksan ya küçüksün, ya zayıfsın, ya da kabul görmeye ihtiyacın var. Sen kendi kendine uygun tanıyı koy bence.

Arkadaşlar sizce hangisi daha uzun ömürlü olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı