Chrome, Edge ve Opera GX'te yavaşlık yaşanıyor

aleinfei

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir yardım almak istiyorum sizden, üst düzey bir sisteme sahibim her oyunu akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ama Google Chrome, Microsoft Edge, Opera GX tarzı tarayıcılarda yavaşlık yaşıyorum sebebi veya çözümünü bilen birisi var mı? Fazlaca drop ve donmalar yaşatıyor sebebini bilmiyorum, 1 haftadır olmaya başladı.

Sistem özelliklerim: Windows 11, Ryzen 5 5600, RTX4060 Ti, 1TB SSD, ASUS B610M-A, 16 RAM.

Özel bir DNS adresi kullanıyor musunuz? Donanın hızlandırma açık mı? Firefox ve Firefox tabanlı tarayıcıları denediniz mi?

Merhaba arkadaşlar bir yardım almak istiyorum sizden, üst düzey bir sisteme sahibim her oyunu akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ama Google Chrome, Microsoft Edge, Opera GX tarzı tarayıcılarda yavaşlık yaşıyorum sebebi veya çözümünü bilen birisi var mı? Fazlaca drop ve donmalar yaşatıyor sebebini bilmiyorum, 1 haftadır olmaya başladı.

Sistem özelliklerim: Windows 11, Ryzen 5 5600, RTX4060 Ti, 1TB SSD, ASUS B610M-A, 16 RAM.
RAM'i arttırmanı tavsiye ederim. bütün browserlar artık çok fazla RAM harcıyor. tabiki tek başına sebep olamaz ama çok fazla sekme açıyorsan sebep olabilir. 16GB artık oyunlar için bile sınır neredeyse. yeni nesil oyunlarda sıkıntı yaratmaya başladı bile.

Geri
Yukarı