40 bin TL Gaming laptop tavsiyesi

Genitour

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel 14700HX
Nvidia RTX 4070 Laptop Gpu
2x32 DDR5 5600MHZ Kingston Fury İmpact
Kingston KC3000 1TB
Kingston NV2 2TB
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda Gaming laptop alacağım bütçem 40 bin TL tavsiye edebileceğiniz uzun süre idare edebilecek laptop tavsiyeniz var mı?

Hocam bu laptopa bakabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/gigabyte-aorus-15p-xd-intel-core-i7-11800h-16gb-1tb-ssd-rtx3070p-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-73tr324sh-p-HBCV00000UKCD6?magaza=Oyun İstasyonu&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00000UKCD6&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Tüm bileşenleri güçlü ve sizi uzun süre idare edebilecek düzeyde, bu bilgisayarı tavsiye etmemin asıl nedeni ise soğutma performansı. YouTube‘da testlerini bulabilirsiniz, laptopun soğutma performansı çok iyi. Sıcaklıkları 80 dereceleri zor görüyor. Hocam size önerim, hangi laptopu alırsanız alın, mutlaka soğutma performansını iyi araştırın. Bu fiyat bandında 85-90 derecelerde çalışan laptop alınmaz.

Son düzenleme:
Hocam bunun SSD‘si yarı yarıya daha az.
Hocam en büyük fark o değil aslında.
Acer'da da ddr5 RAM var sanıyordum DDR4'müş.
Ekran tazeleme oranlarında da Asus baya fark atmış 300Hz/144Hz
Ben laptop alırken bütçeme bakarım sizde bütçe sıkıntısı yoksa Asus ROG alıp geçebilirsiniz.

Hocam en büyük fark o değil aslında.
Acer'da da ddr5 RAM var sanıyordum DDR4'müş.
Ekran tazeleme oranlarında da Asus baya fark atmış 300Hz/144Hz
Ben laptop alırken bütçeme bakarım sizde bütçe sıkıntısı yoksa Asus ROG alıp geçebilirsiniz.
Gamegaraj slayer nasıl sizce?

Geri
Yukarı