40 Bin TL PC toplama

Gerçekten inanılmaz yorumlar okuyorum. Bu kadar bütçen varsa neden 5 6 sene gidecek bilgisayar alıyorsun? Her sene yeniler o bütçedeki insan demişler. Abi sanane, sa-na-ne sana mı açıklayacak adam parasının nereden geldiğini nereye harcayacağını? Ben yurt dışı eğitim almak için para biriktiriyorum 2 3 yıldır ve 30.000TL civarında para biriktirdim ama ailem dedemden kalan birkaç arsayı sattı ve bu para ile yurt dışı eğitmimi karşılayacaklarını söyledi. Ben de boşa çıkan 30.000TL ile bilgisayar toplayacağım ve aldığım sistemin de beni 10 sene götürmesini istiyorum. Oldu mu şimdi? Senin kıt anlayışına girdi mi? Ben de daha önce konu açmıştım ve sizin gibi insanlarla uğraşmaktan yoruldum. İnanmıyorsan yardımcı olmayacaksan yapma kardeşim yorum. Yapcaksan da böyle insanların bütçesini gelir gider vergisini turmaya hakkın yok.

Ya çocuğun birisi geliyor "eheh nasıl da kekleyeceğim kerizleri" diye başlık açıyor. Moderatör bunu anlayamıyor (bu kısmına şaşırmıyorum artık), altına ciddi ciddi vaktini ayırıp sistem toplayan mı dersin. Troll başlık deyip 1 saat burada milletle tartışan mı dersin...
Prim vermeyin şuna ya, 40.000 lirayı bilgisayara verecek kadar ilgisi ve parası olan adam bilgisayarı da Technopat a sorarak toplamaz. Dağılabilirsiniz.

Gerçekten inanılmaz yorumlar okuyorum. Bu kadar bütçen varsa neden 5 6 sene gidecek bilgisayar alıyorsun? Her sene yeniler o bütçedeki insan demişler. Abi sanane, sa-na-ne sana mı açıklayacak adam parasının nereden geldiğini nereye harcayacağını? Ben yurt dışı eğitim almak için para biriktiriyorum 2 3 yıldır ve 30.000TL civarında para biriktirdim ama ailem dedemden kalan birkaç arsayı sattı ve bu para ile yurt dışı eğitmimi karşılayacaklarını söyledi. Ben de boşa çıkan 30.000TL ile bilgisayar toplayacağım ve aldığım sistemin de beni 10 sene götürmesini istiyorum. Oldu mu şimdi? Senin kıt anlayışına girdi mi? Ben de daha önce konu açmıştım ve sizin gibi insanlarla uğraşmaktan yoruldum. İnanmıyorsan yardımcı olmayacaksan yapma kardeşim yorum. Yapcaksan da böyle insanların bütçesini gelir gider vergisini turmaya hakkın yok.

Beyefendi bir dinleyin, bu tür konuların %90'ı yalan olduğu için biz de uğraşmaktan bıktık. Bir sürü trol konu biz de bıktık. Buraya şaklabanlık yapmaya değil yardım etmeye geliyoruz. Ayrıca biz böyle bir üslubu hakketmiyoruz. Günde 10 tane trol konu çıkıyor bizde bıktık.

Çok iyi biliyorum. Senin de öğrenmen için yardımcı olacak kaynak linki aşağıda paylaşıyorum. 10700K hem daha ucuz hem de performans olarak 3950X'den çok daha iyi bir işlemcidir. 35K-40K TL bütçesi olan adam i9-10900K takar arkasına bile bakmaz.

"Userbenchmark sitesi yasakmış." Gir araştır boş yorum yapma
i9 10980XE vs Ryzen 9 3990X karşılaştırmasına bakmadın herhalde? Ayrıca AMD çok daha iyi bir fiyatlandırmaya sahip i7 10700 almak yerine R7 3800X alıp overclock ile i7 10700K seviyesine çıkarırsın.

Beyefendi bir dinleyin, bu tür konuların %90'ı yalan olduğu için biz de uğraşmaktan bıktık. Bir sürü trol konu biz de bıktık. Buraya şaklabanlık yapmaya değil yardım etmeye geliyoruz. Ayrıca biz böyle bir üslubu hakketmiyoruz. Günde 10 tane trol konu çıkıyor bizde bıktık.
Hahah troll mu? Ahaha okadar parayı nasıl buldun? Demekle çözüme ulaştı mı şu ana kadar? Sizin başarıya ulaşan bir eleme sisteminiz var mı? Sizin düşündüğünüz gibi sahte bir konu ise yorum yapmayın. Sizin şahsınıza söylemiyorum bunu, öyle bir yorum yaptınız mı bilmiyorum ama böyle şeyler söylemek, konu gerçeksede sahteysede kimseye bir şey kazandırmaz.

Arkadaşlar 35-40 bin TL bütçem var. Bana efsane bir PC önerir misiniz? Ekran kartı 60 dereceyi geçmesin, sonra sorun yaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Herkes sizin gibi zengin olsa keşke. Burdaki arkadaşlar 40K Parayı hayal edemez bırakın toplamayı. :D
Şaka yapıyorum bu arada. Şimdiden hayırlı olsun Savaş Kruvazörünüz.

Hahah troll mu? Ahaha o kadar parayı nasıl buldun? Demekle çözüme ulaştı mı şu ana kadar? Sizin başarıya ulaşan bir eleme sisteminiz var mı? Sizin düşündüğünüz gibi sahte bir konu ise yorum yapmayın. Sizin şahsınıza söylemiyorum bunu, öyle bir yorum yaptınız mı bilmiyorum ama böyle şeyler söylemek, konu gerçekse de sahteyse de kimseye bir şey kazandırmaz.

Böyle boş konu oluşturanlara da böyle konuşsanız keşke. Zaten 40 bin lirası olan @ModArt Levon ile Custom sıvı soğutma sistem toplar.

Troll değildir kaç defa demek gerek anlama sorununuz mu var? Pcden çok anlamıyorum 40 bin TL bütçem var. Yardım etmeyecekseniz yazmayın! Efsane bir pc derken çok sağlam beni 5 6 yıl götürecek bir pc anlamında söyledim. Lütfen öneriniz varsa önerin.

Hocam iyi bir pc söyleyin yeter. 40 bin TL'ye kadar bütçem var.
Yani sırf başarım için konu açıp yorum topluyorsun. Herkesin zamanını çalıyorsun. Bu kadar bütçesi olan buraya sormaz. Gider bu işlerden baya anlayan biriyle toplar. Hayır sanki 4000TL'lik sistem soruyorsun. O 4000TL'lik soranlar bütçesine göre en iyisini istedikleri için. En pahalı bilgisayarı istiyorsan git itopyaya, en pahalı parçaları seç.

Geri
Yukarı