40 bin TL PC toplama

• Konuyu başlatan amx22
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 491

amx22

Kilopat
Selam DDR5 2K sistem toplayabilir miyiz? Hazir sistemden ziyade elle tek tek toplamak istiyorum ilginiz icin teşekkür ederim.
Monitor dahil.
Oyun icin topluyorum teşekkürler.
Bútče: 40k.

Selam DDR5 2K sistem toplayabilir miyiz? Hazir sistemden ziyade elle tek tek toplamak istiyorum ilginiz icin teşekkür ederim.
Monitor dahil.
Oyun icin topluyorum teşekkürler.
Bútče: 40k.

RX 7800 XT ya da fiyatı ayarlayabilirsen 4070 alabilirsin performans olarak fark etmez pek fazla ama Ray Tracing kullanacaksan 4070 alman tavsiyemdir. İşlemci olarak 7500F alabilirsin her oyunda tatmin eder, Corsair Vengeance 16GB 5200MHz RAM olarak güzel bir seçim. 750 watt bronz-Gold sertifikalı bir PSU alır götürür bu sistemle 2K da yaşatır (direk kasayla beraber alabilirsin tavsiyem o yönde).monitör olarak bir tavsiyem yok ama monitör için 2-3 bin TL daha eklemen gerekebilir. 30k işlemci RAM ve ekran kartı gözden çıkartabilirsin sağlam bir depolama için 5-6 bin TL bayılman gerekebilir, PSU kasayla gelirse ucuza gelir kalan paraya ufak bir ekleme yapıp 165Hz güzel bir monitör alabilirsin.

İmkansız. Tek tek toplasanız monitör almanızın imkanı yok. Toplarken ki o zevk pavyon'da da oluyor merak etmeyin. Fiyat yükselirseniz 4070, DDR5 ve QHD bir monitör bulabiliriz.

2K olmasın o halde
40bin bütçeyle ne toplanabilir ?
Darbogaz yapmayacak FPS düşmesi yaşamayacagım güzel bir sistem.
Toplayabilir miyiz?

Tamam arkadaşlar 40K'ya hazır sistemler varsa onları da önerebilirsiniz monitör dahil.
Oyun için alacağım PSU anakart çok kaliteli olursa sevinirim bu arada teşekkürler.

Pc olarak bu alınabilir, DDR5 ve 4070:
45k olsa bütçe monitorde güzel olursa 45 çıkarım Max oda.
işte aradığım cevappppp.
Buyrun monitör:

Ahanda soğutucu:

Yeni konular

Geri
Yukarı