40 bin TL'ye monitör dahil NVIDIA sistem önerisi

Bütçe
35-40 bin TL
Saçma sapan bir sistem. Sakın almayın. Size iki tane sistem onlardan birini alın. Özelleştirmek isterseniz 4070 olanı özelleştirin. İlk sıradaki soğutucuyu ekleyebilirsiniz.

Hocam o zaman bana rica etsem yardım edebilir misiniz monitör dahil 40k var yani 35k olsa daha iyi ama yani size anladım AMD icin demek istedikleriniz ama yani Intel'li i5 olacak şekilde NVIDIA'lı 1TB SSD olsa ya da uygun bir şey gelirse 2TB bu tarz bir şey yardım edebilir misiniz

Hocam o zaman bana rica etsem yardım edebilir misiniz monitör dahil 40k var yani 35k olsa daha iyi ama yani size anladım AMD icin demek istedikleriniz ama yani Intel'li i5 olacak şekilde NVIDIA'lı 1TB SSD olsa ya da uygun bir şey gelirse 2TB bu tarz bir şey yardım edebilir misiniz?
7500F i5'den daha iyi bir işlemci. Ayrıca soketi de daha uzun ömürlü. 7500F her açıdan daha mantıklı. İntel tercih etmenizdeki sebep nedir?

7500F i5'ten daha iyi bir işlemci. Ayrıca soketi de daha uzun ömürlü. 7500F her açıdan daha mantıklı. Intel tercih etmenizdeki sebep nedir?

Hocam yani derler ya aklına takılan olur diye benim de yani aklımda Intel kaldı o yüzden nasıl diyeyim bilgisayar toplamaktan pek anlamıyorum fakat aklımda Intel var ne diyebilirim ki pek bilgim yok AMD'li bilgisayarda olur fark etmez.

Hocam yani derler ya aklına takılan olur diye benim de yani aklımda Intel kaldı o yüzden nasıl diyeyim bilgisayar toplamaktan pek anlamıyorum fakat aklımda Intel var ne diyebilirim ki pek bilgim yok AMD'li bilgisayarda olur fark etmez.
Attığım sistemler bu bütçedeki en iyi sistemler.

Son düzenleme:
Bence indirimli bir sistem beklemelisiniz ayrica. Onumuzdeki 1 2 ay icinde duserse almakta fayda var. Monitor ayri bir konu.

Bence bu arada 1080p ye yonelmek en dogru secim olacaktir. 1440p isi zor bu butcede, 60 70 fps alinir ultrada muhtemelen.

AMD ekran karti gidilirse ama isler degisir tabii ki. 6700xt ile bayagi guzel sonuclar gorulebilir.

Ben de Intel kullanıyorum cunku durduk yere AMD islemcisi yanan bir arkadasim var Gaming sırasında. Daha yeni vakitlerde bir AMD islemcisinin hatali yongayla suruldugu haberleri de vardi. Bence Intel almak daha dogru hocam. Ben ama kisisel olarak AMD ile ilgili sorun yasadim mi hayir, ama kullanmadim da bilemem.

Hangi modeli yanmış?

Hangi modeli yanmış?
Bilmiyorum, bu işlerden hiç anlamıyordum başlarda. Amd işlemci alayım mı dediğimde benimkisi sebep yokken bir anda yandı dedi. Soğutma bakım falan her şeyini de yapıyormuş. Bu adam bu arada bizim şirketteki donanım uzmanı bu yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum. Ama modelini hiç sormadım. Yaşanmış bir olayı tanıdığım birisi anlatınca da doğru varsaydım. Kesin intel al falan dedi ben de öyle yaptım.

Geri
Yukarı