40 dolara Elden Ring alınır mı?

• Konuyu başlatan Asral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 334
Arkadaşlar aldım oyunu para cope gidersede yapacak bir şey yok deneyerek zorlanarak öğreneceğiz.

Hayatımda hiç souls oyunu oynamadım arkadaşlar.

Zaten ödüllü bayağı popüler olan bir oyun daha fazla övmeye gerek yok. Ancak Riskli de tür olarak sevmeme ihtimaliniz var. Alıp 2 saat deneyimleyip karar vermekte zor. Oyunu biraz oynamanız lazım.

Şahsen beni açık dünyaya saldıklarında nereye gideceğim ne yapacağım konusunda afallayan birisiyim. Bana şunu yap bunu yap tarzında bir yönlendirme arıyorum.

Almasaydın keşke 40 dolar edecek oyun değil iade et.

Bence de 40 dolar çok fazla. Üstelik Biraz daha bekleyip DLC çıktıktan sonra oynamak daha doğru olurdu.

Benim gibi eski souls like cılar için Elden Ring souls like değildir aksiyon oyunudur. Oyun fazlasıyla kolay zaten bir de grind sistemi var tecrübeli oyuncu 3 saatte op olabiliyor.

Verdiği içerikte kendini tekrar ediyor özellikle dungeonlar rezalet keşke toplamda 5 dungeon olsaydı da hepsini farklı yapsalardı. Haritanın son kısmında ki düşmanlar zaten ilk bölgelerin tekrarı.

Sonuç olarak para verilip alınmaz Elden Ring.

Bende indirim beklesem mi yoksa paraya kıysam mı diye düşünüyorum. İlkbahar indirimlerindeyiz ve girmedi şimdi girmediyse ne zaman girecek ki bu oyun…

Hocam iade ettim indirim bekleyeceğim ama oyunu begendim.

Geri
Yukarı