40 FPS ile Valorant'ta en fazla hangi rütbeye çıkılır?

Ortalama 40-60 FPS arası alıyorum ve FPS düşmesi yiyorum ama buna rağmen Gold 1'e kadar çıktım ve aimimin de iyi olduğu düşünüyorum. Çoğu maçta 20 üstü vuruyorum. Sizce bu bilgisayarla daha yolum var mı? Daha hangi ranklara çıkabilirim?

Ben de öyle başlamıştım emin ol o değerler seni kötüleştirmeyecek aksine daha da iyileştirecek hatta ben bazen eski laptopumda oynuyorum. 😅 yalnız bu şu demek değil herkesi vurabilirsin karşına 360 Hz monitörü olan biri gelirse işin zor.

Arkadaşlar Valorant ve CS:GO'yu FPS konusunda tartışmak biraz mantıksız CS:GO daajanların özel yetenekleri yok ve oyun yavaş 64 Tickrate'e sahip dolayısıyla birazdaha öncemsin FPS konusu ama Valorant'ta bu konular önemli oyun hızlı takip etmen gerekir CS:GO'daki gibi olmuyor bu oyunda.

Arkadaşlar Valorant ve CS:GO'yu FPS konusunda tartışmak biraz mantıksız CS:GO daajanların özel yetenekleri yok ve oyun yavaş 64 Tickrate'e sahip dolayısıyla birazdaha öncemsin FPS konusu ama Valorant'ta bu konular önemli oyun hızlı takip etmen gerekir CS:GO'daki gibi olmuyor bu oyunda.

Katılıyorum hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı