%40 indirimdeki GeForce NOW alınır mı?

Samed_abi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW %40 indirime girmiş. Yaklaşık 1 hafta önce de 1+1, 3+3 ay gibi bir kampanya gelmişti, onun gibi bir kampanya bekleyeyim mi yoksa şimdi alıp geçeyim mi? (1yıllık alacağım)
Not: Basic sürümde bana 2080 veriyordu ekran kartı olarak.

Ekran görüntüsü 2024-03-18 140309.png

Arkadaşlar GeForce NOW %40 indirime girmiş. Yaklaşık 1 hafta önce de 1+1, 3+3 ay gibi bir kampanya gelmişti, onun gibi bir kampanya bekleyeyim mi yoksa şimdi alıp geçeyim mi? (1yıllık alacağım)
Not: Basic sürümde bana 2080 veriyordu ekran kartı olarak.

Eki Görüntüle 2144013
Internetiniz cok saglam olmali yoksa tadı cikmaz. Eger saglamsa alinir.

Sürekli kampanya yapıyorlar zaten. Hepsiburada vb pazaryerlerine de bakın bazen oradaki kod satışında da iyi indirim olabiliyor.

Ayrıca arkadaşların da söylediği gibi mükemmel bir internetiniz yoksa kanser olmaya hazır olun. Ortalama bir internetim varken çok sorunlar yaşadım ben. En sonunda gittim sistem aldım.

Hocam ben internet hızım 50mbps olduğu zaman kullanıyordum bir sıkıntı yaşamadım eğer sizde yaşamadıysanız alınır.

Internetiniz cok saglam olmali yoksa tadı cikmaz. Eger saglamsa alinir.

Eskiden CS:GO'da 800x600'de 60FPS alıyordum yani çok da sıkıntı değil benim için i5 3.nesil bilgisayardan iyidir zaten 1.5 sene sonra sınav senem bilgisayar almaya gerek duymadım o yüzden.

Sürekli kampanya yapıyorlar zaten. Hepsiburada vb pazaryerlerine de bakın bazen oradaki kod satışında da iyi indirim olabiliyor.

Ayrıca arkadaşların da söylediği gibi mükemmel bir internetiniz yoksa kanser olmaya hazır olun. Ortalama bir internetim varken çok sorunlar yaşadım ben. En sonunda gittim sistem aldım.

Yani o indirimleri beklemeli miyim?

Eğer internetiniz iyiyse alabilirsiniz de gene de pek almanızı tavsiye etmem çünkü sunucuları adamakıllı değil ve bulut hizmeti sunan uygulamaya bel bağlamak da pek mantıklı değil. Sürekli ve sürekli zam geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı