40 TL oyun önerisi

mert 1938

Centipat
Daha fazla  
Bütçe 40 TL fakat almaya değer bir oyun varsa 120 TL'ye de çıkabilir.(Mass Effect legendary Edition kütüphanemde var)

Epic Store'dan
  • Metro: 2033 Redux fiyat: 4.65 TL.
  • Metro: Last Light Redux fiyat: 4.65 TL.
  • Metro Exodus fiyat: 37.40 TL.
  • Telltale Batman serisi+shadows mod fiyat: 19.60 TL.
  • Disco Elysium - the final cut fiyat: 15.25 TL (eger kitap okur gibi oyun okumaktan sikilmazsan, turu seviyorsan begenilen bir oyun)
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition fiyat: 119.99 TL.
Ve tom Raider oyunlari sevilmis ve iyi indirmdeymis ama o tom Raider oyunlari fazla ilgimi cekmedigi icin bir şey diyemem. Bu arada yukaridaki liste kaynagi; konu 'Epic Games eylül indirimleri oyun tavsiyeleri' Epic Games Eylül İndirimleri Oyun Tavsiyeleri

Steam'den istersen 150 liraya Mafia uclemesi,
benim ilgimi cekmedi ama zamaninda Elon Musk'in bile onerdigi uygun fiyata Deus Ex oyunlari,
yine benim ilgimi cekmedi ama 20 liraya Titanfall,
bircok kisi tarafindan begenilmeyen 24 liraya Marvel Avengers,
Avengers'in aksina begenilen 110 liraya guardians of the Galaxy

Xbox Game Store'da (PC icin de oynanabiliyor) 16 liraya Deep rock galactic oyunlari aklima gelenler.

Epic Store'dan
  • Metro: 2033 Redux fiyat: 4.65 TL.
  • Metro: Last Light Redux fiyat: 4.65 TL.
  • Metro Exodus fiyat: 37.40 TL.
  • Telltale Batman serisi+shadows mod fiyat: 19.60 TL.
  • Disco Elysium - the final cut fiyat: 15.25 TL (eger kitap okur gibi oyun okumaktan sikilmazsan, turu seviyorsan begenilen bir oyun)
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition fiyat: 119.99 TL.
Ve tom Raider oyunlari sevilmis ve iyi indirmdeymis ama o tom Raider oyunlari fazla ilgimi cekmedigi icin bir şey diyemem. Bu arada yukaridaki liste kaynagi; konu 'Epic Games eylül indirimleri oyun tavsiyeleri' Epic Games Eylül İndirimleri Oyun Tavsiyeleri

Steam'den istersen 150 liraya Mafia uclemesi,
benim ilgimi cekmedi ama zamaninda Elon Musk'in bile onerdigi uygun fiyata Deus Ex oyunlari,
yine benim ilgimi cekmedi ama 20 liraya Titanfall,
bircok kisi tarafindan begenilmeyen 24 liraya Marvel Avengers,
Avengers'in aksina begenilen 110 liraya guardians of the Galaxy

Xbox Game Store'da (PC icin de oynanabiliyor) 16 liraya Deep rock galactic oyunlari aklima gelenler.
Teşekkürler hocam.Metro serisinden Metro Exodus yoktu onu alacağım.Guardians of the Galaxy,Witcher 3,Mafia 1 ve Mafia 2 yi almıştım.

O türü fazla sevmiyorum hocam ama sizin hatrınız için denerim belki fiyatı uygunmuş.

Bence sevmiyorsaniz almayin. Ben aldim tabii sadece bu oyun ozelinde degil genel anlamda artik oyun oynama hevesim olmadigi icin oylece kutuphanede duruyor. Turu sevmeyenleri cok sikan adeta kitap okumaya benzeyen bir oyun oldugu soylendi. 15 surdan, 20 buradan paranizi saklayin belki onumuzdeki kis indirimlerinde Steam de guzel indirimler olur. Hiç girer mi bilmiyorum ama mesela Baldur's Gate 3 girse de alsam diye dusunuyoum.

Bütçe 40 TL fakat almaya değer bir oyun varsa 120 TL'ye de çıkabilir.(Mass Effect legendary Edition kütüphanemde var)

Dirt Rally 2.0 8TL şu an. Güzel Rally oyunudur bu tip oyunlara ilginiz varsa.

Geri
Yukarı