40 TL oyun önerisi

salih42500

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
256 GB SSD
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile Gfx
Birden fazla oyun almak istiyorum ve güzel hikaye, süper güç, aksiyon vb oyunlar önerirseniz sevinirim tabii ucuza muhteşem bir oyun varsa o da olur.

40 TL'ye bir tane bile oyun alamazken birden fazla güzel hikayeli, süper güçlü aksiyon oyunları mı arıyorsunuz? Maalesef ki bulamazsınız o fiyata.

40 TL'ye bir tane bile oyun alamazken birden fazla güzel hikayeli, süper güçlü aksiyon oyunları mı arıyorsunuz? Maalesef ki bulamazsınız o fiyata.

Hikaye oyunu aksiyon oyunu veya süper güç oyunu arıyorum bunlardan herhangi biri olur ve sadece 1 oyun olsa da olur ama birden fazla olsa iyi olur dedim.

Hikaye oyunu aksiyon oyunu veya süper güç oyunu arıyorum bunlardan herhangi biri olur ve sadece 1 oyun olsa da olur ama birden fazla olsa iyi olur dedim.

Bir tane oyun bile bulamazsınız o fiyata. 2012 çıkışlı prototype 2 bile 1000 TL iken sizin 40 TL'ye o tür oyunlar almanız imkansıza yakın. O fiyata anca indie oyunlar alabilirsiniz.

Şu anda indirimde değil ama indirime girince Batman: Arkham Collection alabilrisiniz 15 TL ve içinde çoğu Batman oyunu var çok iyi.

@salih42500 Geldim kardeşim al sana birkaç oyun:
BioShock the collection (istediğin herşey var)
Stardew Valley
Beholder
Undertale
Poppy Playtime chapter 2
Bendy and the ink machine
Tomb Raider GOTY (Epic Games'de 8,40 TL)
Fran Bow
Sana özellikle BioShock The Collection öneririm fiyatı 20 TL tüm seri var al geç diğer oyunlardan da bak hangileri hoşuna giderse ona göre alırsın. İyi oyunlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı