40 TL USB to SATA kutusu tavsiyesi

ByOs

Kilopat
Daha fazla  
Laptopum için SSD sipariş edeceğim. Windows'um dosyalarım vs. hepsi HDD içinde şu an. SSD geldiğinde veri aktarımı yapabilmem için bir USB to SATA ya da disk kutusuna ihtiyacım var. 500 TL bütçemin 460TL kadarını SSD için ayırdım. Yani bu dönüştürücü için 40 TL bütçem var. İnternette bayağı araştırsam da yorumlar içimi korkutttu ve emin olamadım. O yüzden bir bilene danışmak istedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.5 Usb 3.0 Harici Harddisk Hdd Kutusu Sata Disk Ssd Veri Aktarma - n11.com Aynı ürünün farklı markasını kullanıyorum ve her türlü işimi görüyor. Dış kaplaması da aluminyum oluşu da artı. Markalı modeller bulunuyor, onlar çok daha iyiler ama parası da iyi. Bu dönüştürücüler 3.5" için geçerli değildir, 2.5" modelleri besler, sizin de isteğiniz bu yönde galiba.

Son anda karar değiştirip HDD Caddy aldım. Laptopum Lenovo İdeapad 310 15-ISK. Yabancı videolarda 9.5mm tam oluyor. Türk videolarda biraz sıkıntılıydı. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı