400.000 TL araba önerisi

Biz de hep yaylalara çıkıyoruz benim dedem için Captur aldık gayet memnun biz de 3 sene sonra arabayı değiştireceğiz şu an Toyota kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Peki hocam, sizce C5 Aircross mu daha iyi bir seçim olur Tiguan mı?
C5 Aircross'un yalıtımla ve yol tutuşla ilgili biraz sorunları var. Bunun yanında Tiguan'a göre bazı avantajları da var; mesela normal kilolu 3 kişi arkada çok rahat yolculuk yapabiliyor çünkü koltuk düzeni 40-20-40 değil 33-33-33 olarak seçilmiş. Koltuklar çok konforlu ve C5 Aircross'un süspansiyonları da kendisine özel olarak yapılmış durumda.

Tiguan konfor bakımından C5 Aircross'a yakın bir model ama yalıtım ve yol tutuş konusunda da oldukça iyi. Konu konforsa C5 Aircross daha iyi bir araç, ortalamada ise Tiguan birazcık daha iyi denilebilir.

Şahsen geçen yıl Tiguan almayı tercih ettim, C SUV ailesindeki neredeyse her aracı kullanma şansım oldu. En son 3008 ve Tiguan arasında kalmıştım, öncesinde malzeme kalitesinde "bir parça" daha geri olması, yalıtım ve yol tutuş konusunda da pek iyi olmaması yüzünden C5'i elemiştim. 3008'i de biraz konfordan biraz da arka yaşam alanından dolayı eledim.

"Bu bütçede" Tiguan tavsiye etmem, makyaj öncesi ve en boş paket Tiguan almaktansa C5 Aircross ya da 3008'in makyaj öncesindeki baz üstü bir paketi alınabilir belki. Sportage da iyi araçtır ama konfor ve arka yaşam alanı konusunda biraz geride kaldığı için önermedim. Tucson da yenilendi, yeni modelinin baz versiyonu belki o bütçede gelebilir ama ne zaman alınabileceği konusunda fikrim yok.

Saboteur hocam haklı ve ne olacağını bilemiyorum. C5 Aircross veya 3008 var şu anda mantıklı. En boş Tiguan'ı almak mantıksız. Tucson'da geldi ama ne zaman ne alınabileceği bile belli değil. biz de 2019 sonunda veya 2020 başında Kodiaq alacaktık ama o zaman bütçemiz yoktu o kadar. bütçe olduğunda fiyatlar uçmaya başlamıştı bile. O yüzden 12 yıldır kullandığımız 2006 Corolla Verso'ya devam etme kararı aldık. Bu hayatta bir şey de düzgün gitsin be... başka diyeceğim bir şey yok.
@326001 hocamın 1 aylık cezası var. 7-8 gün içinde cevap yazacakmış.
Bilmiyordum. neden yemiş acaba. geçmiş olsun.

Saboteur hocam haklı ve ne olacağını bilemiyorum. C5 Aircross veya 3008 var şu anda mantıklı. En boş Tiguan'ı almak mantıksız. Tucson'da geldi ama ne zaman ne alınabileceği bile belli değil. biz de 2019 sonunda veya 2020 başında Kodiaq alacaktık ama o zaman bütçemiz yoktu o kadar. bütçe olduğunda fiyatlar uçmaya başlamıştı bile. O yüzden 12 yıldır kullandığımız 2006 Corolla Verso'ya devam etme kararı aldık. Bu hayatta bir şey de düzgün gitsin be... başka diyeceğim bir şey yok.

Bilmiyordum. neden yemiş acaba. geçmiş olsun.
Tiguan'ın Liste Fiyatı 435.000 TL fakat. 361.000 TL'ye kadar düşüyor.

Geri
Yukarı