400.000 TL araba önerisi

Hocam güzel de çok kafam karıştı🤣
Bir de opel insignialar nasıldır bu model çok hoşuma gitti biraz araştırdım bana uygun gibi duruyor.
500.000₺ civarında temiz Opel İnsignia bulamazsın hocam. Ayrıca tam LPG’ye uyumlu bir araç değil.

Hocam peki Mondeo 1.6 Titanium ve Jetta'lar nasıldır bunlarda hoşuma gittiler.

Daha iyi seçenekler nelerdir?

Peugeot 301.
Fiat Egea.
Renault Symbol.
Ford fiesta.
Renault Clio.
Toyota Corolla.
Opel astra.
Passat B6 (300.000 kilometre altında bulabilirseniz alın).

Hocam güzel de çok kafam karıştı🤣
Bir de Opel Insignia'lar nasıldır bu model çok hoşuma gitti biraz araştırdım bana uygun gibi duruyor.

Bu bütçede düşük kilometre temiz Insignia zor bütçeniz 560.000 TL ve üstü olmalı temiz Insignia için.

Anladım hocam teşekkür ederim herkese değişen boya takıntım yok ama çok yıpranmış bir araba da almak istemiyorum bilgilerimi harmanlayıp 4 5 güne aldığım arabayı ne sebeple aldığımı görüşlerimi yazacağım.

500.000₺ civarında temiz Opel İnsignia bulamazsın hocam. Ayrıca tam LPG’ye uyumlu bir araç değil.
Hocam Passat B6 da karar kıldım ancak fluence öneren de çok oldu çevremde bu iki araç arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir?

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkür ederim herkese değişen boya takıntım yok ama çok yıpranmış bir araba da almak istemiyorum bilgilerimi harmanlayıp 4 5 güne aldığım arabayı ne sebeple aldığımı görüşlerimi yazacağım.

Hocam Passat B6 da karar kıldım ancak fluence öneren de çok oldu çevremde bu iki araç arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir?
İki aracın temizi bulunduğunda olur. Zaten bir sürü seçeneğinin olması daha iyi. Beğendiğini alırsın.

Ben fluence alırdım bu bütçede ama 1.6 olanlar değil 1.5 dCi dizel olanlarını. Parçası diğer araçlara göre uygun, az yakar, piyasası her zaman var, dolu paketini aldınız mı çelik jant falan fiyatına göre dolu dolu geliyor, hem de modelli bir araç almış olursunuz. Bunun haricinde 2002, 2003 Corolla, Civic bakardım Japon her zaman güvenilirdir sanayiye bakım hariç götürmez ama öncelikli tercihim fluence yönünde olurdu.

Geri
Yukarı