400-450₺ oyuncu klavyesi

Beni anlamayın ama klavyeye o kadar para vermeye gerek eğer zengin değilsen.
Sen bilmek Türkçe? Ben anlamamak seni?

Bütçenizin altında ama red switchli beğendiğim bir klavye.

Eğer benim gibi gürültüden hoşlanmıyor, mekanik klavye istemiyorsan Logitech G213 alabilirsin 300-350 civarına.

Kullanıyorum ve çok memnunum. Ekipmanlarım çok iyi, bir tek klavyede ucuza kaçmıştım. Logitech G213'ü tercih etmiştim. Çok iyi bir klavye olduğunu ve oyunlarda gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Logitech ürünleri F/P olarak çok iyi. Mekanik klavye değil ama normal klavyeye göre çok daha hızlı ve kaliteli.

Bir PC topluyorum, iyi seviyede ve buna uygun iyi ekipmanlar almak istiyorum. Önerilerinize açığım.

Kullanışlı, rahat ve tasarım açısından iyi bir ürün arıyorsanız, HyperX Alloy Core veya Razer Cynosa V2 almanızı öneririm. Bende bir Cynosa V2 kullanıcısıyım.

HyperX Alloy Core;

Razer Cynosa v2;

Eğer ikisinden birini alma niyetiniz olursa Razer Cynosa V2 alın geçin derim. Fiyatına göre oldukça güzel ve başarılı bir ürün, her tuşu özel olarak istediğiniz renkte renklendirebiliyor olmanız, sessiz ve ergonomik yapısı itibariyle kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün.

Klavyenin birkaç fotoğrafı;

1610764527187.png

1610764638587.png

1610764638096.png

Son düzenleme:
Eğer benim gibi gürültüden hoşlanmıyor, mekanik klavye istemiyorsan logitech g213 alabilirsin 300-350 civarına.
Gürültüyü pek sevmem ama kardeşlerim de oynayacak sesi seviyorlar biraz ondan öncelikli değiller
Kendim kullanıyorum pek bir sorununu görmedim. O yüzden önerdim ama öyle diyorsanız vardır bir sebebi.
hoş görünüyor
Eğer blue switch istiyorsan Rampage KB-R105 Exhero'yu öneririm. Yaklaşık 1 senedir kulanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım. Gayet kaliteli bir klavye ve outemu switch kullanılıyor.
ouetem ne demek ve hoş görünüyor
Beni anlamayın ama klavyeye o kadar para vermeye gerek eğer zengin değilsen.
Diğer parçalarım iyi ve bütçem var diye almak istiyorum açıkçası

Alttaki sesli, K552-R red switch yani çok sesli değil. Ama tam olarak sessiz de denemez. Çok sessiz bir klavye arıyorsanız membran bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı