Maksimum 450 TL'ye Oyuncu Klavyesi Önerisi

Daha ucuza membran bir klavye varken daha pahalıya almak mantıklı gelmiyor bana göre.
Dostum sanırım anlamakta zorluk çekiyorsun. Her membran klavye aynı değildir logitech g213 modelinde çok ergonomik bir tasarım yapmış ve kullandığı teknolojilerle gecikme değerini fazlasıyla azaltmış ve basım hissiyatını çok iyi ayarlamış. Çoğu membran üründe bu özellikler yok tabi bu özellikler olunca fiyatta dolayısıyla artıyor.

Çok sağolun benim için sesi pek önemli değil, kaliteli ve sağlam olsun yeter. RGB sevdam yok, her renk olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir de bir şey sorabilir miyim? Motospeed CK108 modeli nasıldır?

Son düzenleme:
Bütçe benim değil ama 450-500 bunlar yalan fiyatlar gereksiz geliyor bana ne kadar profesyonel oyuncusunu z?

Gerçekten bir oyuncuysanız sorun değil fakat sıradan bir oyuncu olarak sayarsak en fazla 300 lira harcamanı öneririm. G213 için gülenler var olabilir bende kullandım o klavyeyi kalkıp 250 liraya yalandan RGB ledli mekanik klavye alacağıma eminim o gülünen G213'ü alırım. Benim için rahat önemli iki ışık ve mekanik için kendimi kandıramam.

Herkes kullandığı klavyeden memnun sayılır burada, bence girin YouTube üzerinden klavye inceleme videoları izleyin. Aklınızda olan modelleri araştırın izleyin neyi iyi neyi kötü öğrenin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı