400-450 TL bütçede Pugio 2 tercih edilir mi?

@Playstation3 Ne alaka şimdi bu? Ursa rezalet bir mouse, önermiyorum. Kaliteli ürün almak herkesin hakkı. Kim neye para harcayacağına kendisi karar vermeli bence.
Ya arkadaş troll hesap, ya da herkesi kendisi gibi sanıyor biraz profilini incelediğimde fark ettim. Kardeşim Gamepower Ursa nedir ya altın mı yiyorsunuz o kadar para mı verilir Everest varken (!)

Hiç Ursa kullanmamışsın sadece bir topluluk Gamepower kötü demiş sende onlara katılmışsın kendi fikirlerin yok senin başkalarınının fikirleri ile yaşıyorsun sen
1- Sensör olarak kötü. Yeterlidir umarım. 2. olarak benim bütçem, benim param? Yazdığın şey saçmalıktan başka bir şey değil.
Hiç Ursa kullanmamışsın sadece bir topluluk Gamepower kötü demiş sende onlara katılmışsın kendi fikirlerin yok senin başkalarınının fikirleri ile yaşıyorsun sen
Başkalarının fikri ile yaşadığımı nerden çıkarttın. Kendi bilgisizliğin yüzünden ben başkalarının fikirleri ile yaşar duruma geldim. Aklı olan insan 3325 sensörün, 400 Tl bir bütçede en son tercih edilecek bir sensör olduğunun farkına varır. Eğer bilgin yoksa atlamayacaksın bu kadar, zor bir şey değil, yaptığın yanlış bilgilendirme sadece çünkü.

Son düzenleme:
Everest SGM X7 Pro
G300S
G102
Rival 110
Sensei Ten
Corsair Harpoon RGB Pro
Razer Deathadder V2 Mini
Razer Deathadder Essential
ROG Strix Impact 2 Wireless

Bunların üstüne tam modelini hatırlamadığım 5 6 yıl önce kullandığım Bloody'ler de var. Neden istedin sebebini bilmiyorum fakat umarım merakın gitmiştir.

Everest SGM X7 Pro
G300S
G102
Rival 110
Sensei Ten
Corsair Harpoon RGB Pro
Razer Deathadder V2 Mini
Razer Deathadder Essential
ROG Strix Impact 2 Wireless

Bunların üstüne tam modelini hatırlamadığım 5 6 yıl önce kullandığım Bloody'ler de var. Neden istedin sebebini bilmiyorum fakat umarım merakın gitmiştir.

Hep mediocre fareler kullandığınız için hepsi aynı geliyordur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı