400-450 TL mouse onerisi

Tyaha

Femtopat
Valorant, R6 gibi FPS oyunlar ve hikayeli oyun vs oynuyorum genelde ve Gaming icin bir mouse bakiyorum. Elim kucuk ve mouse tutus seklim genelde fingertip grip. Her turlu oneriye acigim. Fiyati 400-450 TL'ye kadar zorlayabilecek bir bütçem var.

Valorant, R6 gibi FPS oyunlar ve hikayeli oyun vs oynuyorum genelde ve Gaming icin bir mouse bakiyorum. Elim kucuk ve mouse tutus seklim genelde fingertip grip. Her turlu oneriye acigim. Fiyati 400-450 TL'ye kadar zorlayabilecek bir bütçem var.
Razer Deathadder V2

Razer kalitesi
Razer Optik Switchler
Dünyanın en iyi gaming sensörü
Yazılım ve firmware desteği
50G hızlanma
650 ıps
Kesinlikle alınır

Razer DeathAdder V2.

Razer kalitesi.
Razer optik Switch'ler.
Dünyanın en iyi Gaming sensörü.
Yazılım ve Firmware desteği.
50G hızlanma.
650 IPS.
Kesinlikle alınır.

Deathadder v2 Fingertip için uygun değil :(
HyperX Pulsefire Haste HMSH1-A-BK/G Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe indirimde 330TL oluyor, bunu öneririm veya bunu.
Viper Mini'nin sensörü vs gayet iyi.

Focus+ ile kıyaslanamaz bile.

Hocam arkadaş fingertip tutuyor elim küçük diyor, ergonomik büyük bir fare olan DeathAdder V2 atıyorsun. Fingertip için uygun değil bir kere. Her şey sensör değil. Ayrıca akakçede daha ucuza var.

Deathadder v2 Fingertip için uygun değil :(
HyperX Pulsefire Haste HMSH1-A-BK/G Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe indirimde 330TL oluyor, bunu öneririm veya bunu.
Viper Mini'nin sensörü vs gayet iyi.
gecikme gibi sikintilari olur mu emin degilim ama aklinizda varsa bir de wireless onerisi alabilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı