400-450 TL Kasa Önerisi

@Jira Yani diyorsun ki alabiliyorsan Corsair Spec-Alpha al. Alamazsan Dark N10 al. Doğru mu anladım ?
Evet öyle.

N10'a karşılık böyle alternatiflerde var. Aerocool Aero 800, Zalman Z3 Plus. Bide sanırım sen görünüşe ve led aydınlatmaya da önem veriyorsun. Ondan biraz Dark N10 kafana yattı gibi.

Evet öyle.

N10'a karşılık böyle alternatiflerde var. Aerocool Aero 800, Zalman Z3 Plus. Bide sanırım sen görünüşe ve led aydınlatmaya da önem veriyorsun. Ondan biraz Dark N10 kafana yattı gibi.
Aynen. Hem 5 fan ile gelmesi çok güzel. Corsair Spec-Alpha' yı da çok beğendim ancak optik sürücü kullanacağım için ondan vazgeçtim. Corsair Carbide Spec-02' ye de baktım ama 2 fanı olduğu için ondan da vazgeçtim. Dark N10' da 5 fan bulunması ve ledli olması nedeniyle sanırım Dark N10 alacağım.

Aynen. Hem 5 fan ile gelmesi çok güzel. Corsair Spec-Alpha' yı da çok beğendim ancak optik sürücü kullanacağım için ondan vazgeçtim. Corsair Carbide Spec-02' ye de baktım ama 2 fanı olduğu için ondan da vazgeçtim. Dark N10' da 5 fan bulunması ve ledli olması nedeniyle sanırım Dark N10 alacağım.
Corsair Carbide serisi de iyidir. 2 fan aslında yeter ama sonradan fan ekleyebilirsin. Hangisini beğeniyorsan onu al, geç diyorum. :)

Optik sürücü kullanmaz isek ne olur ? Merak ettim. Şart mı ? Ne gibi eksileri olur kullanmazsak yani DVD sürücüleri kurmamız gerekmiyor mu montaj yaparken ? Onun içinde okuyucu gerek yani. Yoksa sürücüler internet üzerinden güncellenebiliyor mu ? :D Bilmiyorum ben anlatın bana.

Optik sürücü kullanmaz isek ne olur ? Merak ettim. Şart mı ? Ne gibi eksileri olur kullanmazsak yani DVD sürücüleri kurmamız gerekmiyor mu montaj yaparken ? Onun içinde okuyucu gerek yani. Yoksa sürücüler internet üzerinden güncellenebiliyor mu ? :D Bilmiyorum ben anlatın bana.
Açıkçası ben de bilmiyorum. :D Optik sürücüyü takabilmek için kasada 5.25 yuvası bulunması gerekiyor. Mesela Corsair Spec-Alpha' nın 5.25 yuvası yok. Ben başka bir şey bilmiyorum. :D

Ben oyunları kutulu satın alacağım için optik sürücü alacağım.

Dark N10 almak isteyen birine bizzat Ali Güngör onermiyoruz baska markalara bak demisti. Tabii ki zevk meselesi ama sen bilirsin yani.
Zalman Z11 Neo, Zalman Z9 Neo (Beyazi gercekten cok hos ve senin isteklerinin tamamini karsiliyor ama Turkiye'de beyazini bulman baya zor ben yurt disindan alacagim hem 5 fani var.), Corsair Carbide 270R, Corsair Carbide 100R, NZXT S340, Zalman Z3 Plus, Aerocool Aero800 VS. kasalars bakabilirsin.

Bak şimdi bir kasa gördüm. AMD Ryzen tanıtımında kullanılıyordu. Ama sizin bütçeyi ikiye katlıyor. :D 400C de iyidir. Amazon üzerinden 450 TL ye yakın alabilirsin.

İnternet exploreri bile chrome yüklemek için bir kerelik açarımda Windows'un USB ile kurulmaya başladığı tarihten beri DVD sürücüyle hiçbir işim olmadı. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı