400-450 TL Mouse Önerisi

Model O palm tutmak biraz zor, arkadaşın da dediği gibi biraz alçak bir fare palm tutunca ister istemez eli yoruyor.

Onun dışında skatez olarak, kablo olarak ve ağırlık olarak çok daha iyi bir fare. FK ergonomisi sizi rahatsız etmiyorsa Mamba aldıracak tek bir sebep göremiyorum. Sağ el ergonomili fareler seviyorsanız da daha iyi alternatifler var.

Daha iyi alternatifler nelerdir peki.

G-Wolves Skoll güzel bir mouse benziyor. Altta paylaştığım resimlerde mouse tutuş şeklimi göstermeye çalıştım. Bu resimler iş yerindeki mouse ait. Standart bir mouse. Fakat mouse kullanım şeklim de bu. Palm tutuş bilgisi ileterek yanlış bilgi vermedim sanırım. G-Wolves Skoll nerden alabiliriz. Türkiye gönderim yapıyorlar mı?

Ayrıca aşağıdaki mouse için ne düşünürsünüz?

Dosya Ekleri

• IMG_20191010_110642.jpg
    IMG_20191010_110642.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20191010_110629.jpg
    IMG_20191010_110629.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Peki mouselar arasında palm tutuş için uygun olanı hangisidir? Glorious benimde hoşuma gitti ama Türkiye'de distribütörü yok. QP bilişim sizin adınıza firmayla biz iletişime geçiyoruz diyor. Garanti anlamında sıkıntı çıkma ihtimali bana göre yüksek diye düşünüyorum.
Hocam konu dışı olacak ama mouseta ne sorun vardı bendede steelseries rival 310 var 7 ay oldu alalı sol tık çift tık yapmaya başladı ondan soruyorum

Hocam konu dışı olacak ama mouseta ne sorun vardı bendede steelseries rival 310 var 7 ay oldu alalı sol tık çift tık yapmaya başladı ondan soruyorum

Yan tutamaçlardaki yapışkan eridi.

G-Wolves Skoll güzel bir mouse benziyor. Altta paylaştığım resimlerde mouse tutuş şeklimi göstermeye çalıştım. Bu resimler iş yerindeki mouse ait. Standart bir mouse. Fakat mouse kullanım şeklim de bu. Palm tutuş bilgisi ileterek yanlış bilgi vermedim sanırım. G-Wolves Skoll nerden alabiliriz. Türkiye gönderim yapıyorlar mı?

Ayrıca aşağıdaki mouse için ne düşünürsünüz?

G-Wolves Skoll Amazon üzerinden alabilirsiniz. Fotograflardan EC1/2 uygun gibi görünüyor. Benim elim için 19.5cm olmasına rağmen EC2 daha uygun. G-Wolves Skoll'un yan yüzeylerinin tamamının perfore olması beni biraz düşündürüyor sadece.

Zowie EC'ye uygun gözüküyor tutuşunuz. Ben ya EC2 ya da G403 öneririm.

G-Wolves Skoll White modeli Amazon üzerinden Türkiye'ye geliyor fakat 600 TL gibi bir fiyatı oluyor. EC2-B alıp paracordlamak daha mantıklı duruyor.

Paracord dediğiniz kablosunu değiştirme işlemi sanırım. Çok bilgim yok kusura bakmayın

Son düzenleme:
Paracord dediğiniz kablosunu değiştirme işlemi sanırım. Çok bilgim yok kusura bakmayın
Kablo değişimi doğru. Fakat Türkiyede paracord temin edebileceğiniz bir adres var mı bilemiyorum. Yine yurt dışından almanız gerekecektir. Açıkcası kullanımda oldukça fark yaratıyor fakat iyi bir kablo tutucu ile de güzel bir sonuç alabilirsiniz.

Peki yaptığımız bu paracord işlemi mouse garanti dışında bırakıyor mu? Garanti dışında kalacaksa kablo tutucu almak daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı