400-450 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
400

ArdaFebrix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kulaklığım bozuldu ve Steam'den birkaç oyun aldığım için 400-450TL gibi bir bütçem kaldı. Üzerine çıkmadan bir şeyler önerirseniz memnun olurum. Teşekkürler, iyi günler.

Bloody G520 bir çok defa önerdim ve aldırdım. Memnun kalmayanını görmedim. Kendim de kullanıyorum tavsiye ederim.
Fiyat aşarsa: https://www.akakce.com/kulaklik/en-...krofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,4889209.html

Üstelik bu fiyata alınabilecek en iyi ürün (yukardaki arkadaş da yazmış) Bloody G520.
teşekkürler. Gamepower Medusa, Jin hakkında ne düşünüyorsunuz. Çok hoşuma gitti görüntüleri ve insanlar memnun kalmış

Gürültü engellemesi nasıl? Yani kulaklık dış ortamdan gelen sesleri kesiyor mu? İzolasyonu iyi mi? Son sürat çalışan laptop fan sesini oyun sırasında engeller mi kısık seste?

Kısık seste tamamiyle engellemez ama sesi de içeri vermez. Ben şimdiye kadar son seste kullanmadım kulaklığı. Fiyatına göre gayet iyi.

teşekkürler. Gamepower Medusa, Jin hakkında ne düşünüyorsunuz. Çok hoşuma gitti görüntüleri ve insanlar memnun kalmış
Hiç kullanmadım o yüzden bir yorum yapmam doğru olmaz.

Geri
Yukarı