400 -500 tl aralığında ekran kartı...

R9 270'in MSI modeli Vatan dışında bazı sitelerde var ama bütçeni aşabilir. Powercolor veya Sapphire modelleri büçteni aşmayacaktır, onları öneririm.

www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 80PLUS 450W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar bu psu işlemciye ve ekran kartına yetermi yoksa i öneriniz varmı? kasayı zalman z3 plus almayı düşünüyorum.Bide şuan ssipariş versem akşam elime ulaşırmı mağazaya 50 km uzaktayım mağaza manisada ben akhisar .. www.vatanbilgisayar.com: SMARTPOWER 80PLUS BRONZE 550W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar bu da bir seçenek sizinde tavsiyelerinizi alabilirim KASA + PSU toplm 300 tl geçmezse sevinirim..

Son düzenleme:
www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 80PLUS 450W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar bu psu işlemciye ve ekran kartına yetermi yoksa i öneriniz varmı? kasayı zalman z3 plus almayı düşünüyorum.Bide şuan ssipariş versem akşam elime ulaşırmı mağazaya 50 km uzaktayım mağaza manisada ben akhisar .. www.vatanbilgisayar.com: SMARTPOWER 80PLUS BRONZE 550W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar bu da bir seçenek sizinde tavsiyelerinizi alabilirim KASA + PSU toplm 300 tl geçmezse sevinirim..
300 lirayı geçmeyen PSU ve kasa daha görmedim ben. 150-200 lira daha biriktirip cooler master in kasalarına yada 400R almayı düşünebilirsiniz. Kasa 1 kere alındıktan sonra kolay kolay değişilmiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı