400-500 TL arası mouse önerisi

axlyy

Hectopat
Genellikle CS:GO oynuyorum. Ellerim büyük ve fareyi claw şeklinde tutuyorum. Şu anki farem Rampage Howl. Sensörleri sıkıntı çıkarmaya başladığı için değiştirmem gerek. Ağırlık ve yapı olarak Howl'a benzerse güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Genellikle CS:GO oynuyorum. Ellerim büyük ve fareyi claw şeklinde tutuyorum. Şu anki farem Rampage howl. Sensörleri sıkıntı çıkarmaya başladığı için değiştirmem gerek. Ağırlık ve yapı olarak Howl'a benzerse güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Rival 3 satın alabilirsiniz sensörleri gayet iyi.

Alın geçin hocam. Genelde piyasası 1000 TL civarlarında. Rival 3'ten çok daha iyi bir fare.
Bunu yeni görüyorum hocam araştırayım. Siz kullanıyor musunuz bunu?

Daha geçen gün Rival 3 aldım gayet de memnunum uygulaması özellikel çok iyi. Oyunlara göre modları var mesela CS de can 100ken mouse yeşil düştükçe kırmızılaşıyor 10 ve altında yanıp sönüyor ayrı bir zevk veriyor.

Daha geçen gün Rival 3 aldım gayet de memnunum uygulaması özellikel çok iyi. Oyunlara göre modları var mesela CS de can 100ken mouse yeşil düştükçe kırmızılaşıyor 10 ve altında yanıp sönüyor ayrı bir zevk veriyor.
Valla hocam ışık mışık hiç umrumda değil açıkçası kaliteli bir şey olsun yeter bana. Sanırım Corsair'i alacağım daha kaliteliye benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı