400-500 TL arası mouse önerisi

Rival 3'ü uzun süre deneyimledim. Farede kronik olarak lod sorunu var. Ayrıca, malzeme kalitesi pek iyi değil. Eli fazla terletiyor. Kötü bir fare değil fakat mükemmel bir fare de değil.

Size tavsiyem sabre Pro champions almanızdan yanadır.

Şu an aktif olarak kullanıyorum öyle bir sorun bulunmamakta diyebilirim yani günde 12 saat masa başında FPS oyunu oynayan bir insan değilseniz terletme sorunuda olacağını düşünmuyorum.

Şu an aktif olarak kullanıyorum öyle bir sorun bulunmamakta diyebilirim yani günde 12 saat masa başında FPS oyunu oynayan bir insan değilseniz terletme sorunuda olacağını düşünmuyorum.
Sizde öyle bir problem bulunmaması başkasında bulunmayacağı anlamına gelmez. Avuç içinin terlemesi için 12 saat oynamaya da gerek yok, malzeme kalitesi ciddi fark ettiriyor. Şu an elimde G305 var, bu farede böyle bir problemle karşı karşıya kalmadım.
LOD sorunu nedir hocam?
LOD, ingilizce adıyla Lift Off Distance, farenin yerden yüksekliğine bağlı olarak sensör algılama problemi.
Mouse kaldırdığınızda sensörün zemini okuması. Bu farede kronik bir sorun. Bununla ilgili bir sürü konu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam fareyi kaldırdığınızda sensörün hala mouse padinizi okuyup hareket etmesi gibi bir şey bizzat az önce denedim öyle bir sorun yok.

Şuan da bende Rival 3 kullanıyorum merak ettim acaba nedir bu sorun diye 😄.

Sizde öyle bir problem bulunmaması başkasında bulunmayacağı anlamına gelmez. Avuç içinin terlemesi için 12 saat oynamaya da gerek yok, malzeme kalitesi ciddi fark ettiriyor. Şu an elimde G305 var, bu farede böyle bir problemle karşı karşıya kalmadım.

Lod, İngilizce adıyla lift off distance, farenin yerden yüksekliğine bağlı olarak sensör algılama problemi.
Mouse kaldırdığınızda sensörün zemini okuması. Bu farede kronik bir sorun. Bununla ilgili bir sürü konu var.

Bende yok umarım bundan sonra alanlarda bu soruna denk gelmezler.

LOD, ingilizce adıyla Lift Off Distance, farenin yerden yüksekliğine bağlı olarak sensör algılama problemi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan da bende Rival 3 kullanıyorum merak ettim acaba nedir bu sorun diye 😄.

Bende yok umarım bundan sonra alanlarda bu soruna denk gelmezler.
Ben sabah burda bas bas bağırdım benzer konu açılmıştı g305 alın kafanız rahat olsun 2 yıldır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım dedim. Bana fanboy dediler. Rival 3 wireless falan övdüler şaka gibi

Ben sabah burada bas bas bağırdım benzer konu açılmıştı G305 alın kafanız rahat olsun 2 yıldır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım dedim. Bana fanboy dediler. Rival 3 Wireless falan övdüler şaka gibi.

Dostum o yaptığın fanboyluktu. Ben sadece merakımdan şu anda kullandığım farenin kronik bir sorununu daha yeni öğreniyorum. Bu övmek değil sadece adam farenin kronik sorunundan bahsetti.

Geri
Yukarı