400-500 TL Bandında FPS Oyunları İçin Kulaklık Önerisi

sana yemin ederim bunu cok tavsiye ediyorum Youtuberlar Kullaniyor Garbarius Mikrafon Efsane ses veriyor kullaklıklar ise 7.1 sound
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kutusu rezalet olabilir ama tavsiye ediyorrum <3

sana yemin ederim bunu cok tavsiye ediyorum Youtuberlar Kullaniyor Garbarius Mikrafon Efsane ses veriyor kullaklıklar ise 7.1 sound
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum tesadüftür ya bu çöp parçasını kullanıyorum hala sesi kendiliğinden gitti sağ tarafı ve mikrofonu hiç hareket ettirmedim aldığından beri kendi kendine kökünden kırıldı bantlamıştım dün ise bantlı iken mikrofonum ses vermiyordu içinde bir şey oldu galiba ve derisi de soyuldu çöpten alsam daha güzel dururdu herhalde tam bir fiyasko benim için ama teşekkür ederim samimiyetin için.
Eklemeyi unuttum titreşimi de fiyasko 3310 gibi sert titriyor aşırı rahatsız ediyor PC her açtığımda her gün kapattım.

Ne olursunuz orta ve üst seviye fiyatlarda rampage gibi markalar önermeyin.

Bu Nasil İşini görürmü ?
Veya bu ?

Bu Nasil İşini görürmü ?
Veya bu ?

Bunları da eklersek daha iyi olur.

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum vakit ayırdığınız için, attığınız kulaklıklara tek tek baktım ama sanıyorum gözüm yükseklerdeydi bu yüzden bütçemi 200TL daha artırarak bu kulaklığı almaya karar kıldım.

Bence direk seninkisi daha iyi ses karti var orijinal yani demek istedigim daha iyi ses kalitesi 7.1 ses gelecek onu alman daha mantikli almışken en iyisini almak vardir :)

Elimde XPG precog 7.1 çift sürücülü oyuncu kulaklığı var ve muhteşem ses veriyor. Ondan alabilirsin.
Bence direk seninkisi daha iyi ses karti var orijinal yani demek istedigim daha iyi ses kalitesi 7.1 ses gelecek onu alman daha mantikli almışken en iyisini almak vardir :)
O kulaklıktan kullandım ve geri sattım. Bazen ses kısılması yaşanıyor. Programı sıkıntılı.
Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum vakit ayırdığınız için, attığınız kulaklıklara tek tek baktım ama sanıyorum gözüm yükseklerdeydi bu yüzden bütçemi 200TL daha artırarak bu kulaklığı almaya karar kıldım.
Razer kullandım ses de kısılma oluyor. Programı sıkıntılı.

Geri
Yukarı