400-500 TL bandında kulaklık önerisi

Enes Aydınnn

Picopat
Merhabalar başlıkta da söylediğim gibi 400 500 TL bandında uzun süre sıkıntı çıkarmayacak bir kulaklık arıyorum. 7.1 özelliği olursa çok iyi olu aama o özellik olmasa da alabilirsin diyeceğiniz önerilere açığım.

Üzerine biraz daha koyup 580 TL'ye Gamepower fujin almanı öneririm daha 2 hafta önce çıkan bir kulaklık ve çok kaliteli şahsen.

Geçen hafta Gamepower fujin aldım. Hafif ve kompakt bir cihaz. 7.1 özelliği var. Kendi yazılımı ile güzel işler çıkarıyor. Mikrofon çok iyi. Şu an lansman fiyatından dolayı uygun. Ve her geçen gün 15-20 TL zamlanıyor fiyatı. Yakında iyice zamlanır.

Geçen hafta Gamepower fujin aldım. Hafif ve kompakt bir cihaz. 7.1 özelliği var. Kendi yazılımı ile güzel işler çıkarıyor. Mikrofon çok iyi. Şu an lansman fiyatından dolayı uygun. Ve her geçen gün 15-20 TL zamlanıyor fiyatı. Yakında iyice zamlanır.

İlk çıktığında 580 TL idi şu an 630 olmuş aklım alamdı.

Dip ses varmı varsa da rahatsız edecek kadar mı ses seviyesi yeterli mi ve kulak pedleri çok terletiyor mu? görünüşte kulaklık güzel

Son düzenleme:
Dip ses şikâyeti almadım sesli sohbette. Ses gayet yüksek ve yeterli. Kulak pedleri beni terletmedi ve rahatsız edici bir durum olmadı şimdilik.
Tamamdır 1 hafta içinde absürt bir pahalilasma olmazsa alırım

Dip ses şikâyeti almadım sesli sohbette. Ses gayet yüksek ve yeterli. Kulak pedleri beni terletmedi ve rahatsız edici bir durum olmadı şimdilik.
Hey biraz geç olacak ama benim kafam büyükte küçük gelme gibi bir durum yaşar mıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı