400-500 TL bütçeye kasa fanı önerisi

x1diyigitx1

Decapat
Merhaba. Daha önceden bir konu açmıştım ve bir arkadaş bana Cooler Master Sickleflow 120 önermişti alıp geri iptal ettim. Fanlarda Cooler Master'in iyi iş çıkaramadığını ve bu modelin aşırı gürültülü olduğunu söyleyenler gördüm ve ben de THERMALTAKE Pure 12 ARGB 120mm Fan (3 lü Paket,Fan Kontrolcülü) | ITOPYA bunu almaya karar verdim.

Şimdi soracaklarım şunlar:
1. Başta bahsettiğim Cooler Master fanını kullanan var mı? Gürültü hakkında söylenenler doğru mu?
2. Bu fiyat aralığına bıraktığım linktekinden daha iyi bir ARGB fan var mı?
3. Anakartım B450M S2H ARGB destekliyor mu? Desteklemiyorsa fan kontrolcü olduğu için sorun çıkar mı?
4. Power Boost Powerboost Mid Tower Powersiz Gaming X-59 Atx Pc Kasası Temperli Cam Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol kasam bu linkteki kasa ve fanın boyutu ile kasanın uyumlu mu olması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartta ARGB header yok maalesef. Kontrolcünüz varsa ona bağlayabilirsiniz. CM fanlarını oldum olması sevemedim. TT iyi duruyor fakat fan değerleri ortalamanın bir tık altında bana göre. Set halinde almak zorunda değilseniz aşağıya attığım fanı alın:

Artan paraya ARGB kontrolcü bulabilirsiniz. (5V ARGB kontrolcü alın.)

Anakartta ARGB header yok maalesef. Kontrolcünüz varsa ona bağlayabilirsiniz. CM fanlarını oldum olması sevemedim. TT iyi duruyor fakat fan değerleri ortalamanın bir tık altında bana göre. Set halinde almak zorunda değilseniz aşağıya attığım fanı alın:

Teşekkür ederim, başka bir öneride bulunacak yoksa TT veya bunu alacağım.

Şu ikisi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Özellikle 59 TL olan daha ucuza geliyor ama kalitesini fazla anlamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı