400-500 TL klavye ve mouse önerisi

Bütçe
400-500

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Kullandığım klavye ve mouse gerçekten canımı sıkmaya başladı, yeni ekipman dizmeye karar verdim. Bu fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum. Mekanik olsa da olur olmasa da olur, bilek desteği olsa iyi olur, estetik bir görüntüsü olmasını da tercih ederim. Mouse için söyleyebileceğim bir şey yok aslında.

Kaçırma hiç düşünmeden al bence.

Şu ikiliyi önerebilirim.

Kullandığım klavye ve mouse gerçekten canımı sıkmaya başladı, yeni ekipman dizmeye karar verdim. Bu fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum. Mekanik olsa da olur olmasa da olur, bilek desteği olsa iyi olur, estetik bir görüntüsü olmasını da tercih ederim. Mouse için söyleyebileceğim bir şey yok aslında.
Kesinlikle indirimleri bekleyip Logitech g203 ve g102 almalısın. Gerçekten bu fiyatlara göre iki ürün de çok kaliteli.

G213 fiyatı için kötü, hissi berbat. MK110 al daha iyi olur.

Numpadli olsun veya red switch olsun istiyorsan GXT 890 da bakabilirsin alternatif olarak. Bunlarda bilek desteği yok ama zaten bu bütçede tek membrane olanlarda var diye biliyorum. İlla ki bilek destekli olacaksa ve estetik arıyorsan G213 da alabilirsin G102 ile birlikte.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı