400-500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçeyi biraz aşarsan (red Switch):

Aşamazsan (Blue Switch, yani sesli):

Bu ikisi çok hoşuma gitti özellikle üstteki, son klavyemi alali bayağı bir oldu artık klavyelerde numpad bölümü olmuyor mu?

Bu ikisi çok hoşuma gitti özellikle üstteki, son klavyemi alali bayağı bir oldu artık klavyelerde numpad bölümü olmuyor mu?
Klavyeden klavyeye değişiyor hocam, yeni veya eskiyle ilgili değil. Bu TKL klavye.

Bu klavyeyi uzun süre kullanma deneyimi yaşadım. Fiyatına göre çok kaliteli ve güzel bir klavye. Lakin almadan önce İncehesap.comda cuma geceleri Gaming indirimleri oluyor orada indirim kovalarsan 370 400 arasına bulabilirsin.

Bu klavyeyi almayı düşünüyordum ama forumda biraz araştırdıktan sonra sıkıntılı olduğunu düşündüm. Çoğu kişi 6-7 ay sonra tuşların basmasında sıkıntı olduğunu space tuşunda sıkıntı olduğunu falan söylemiş yoksa çok beğenmiştim bu klavyeyi.

Hocam K552 kumara indirim kovalarsanız 500 liraya alabilirsiniz. Ben 550 gibi bir fiyata almıştım sanıyorsam.

Bunu da takibe aldım eğer bu söylediğiniz klavyeler vatan da varsa bir de gözle görüp test etmek isterim.

Bu klavyeyi almayı düşünüyordum ama forumda biraz araştırdıktan sonra sıkıntılı olduğunu düşündüm. Çoğu kişi 6-7 ay sonra tuşların basmasında sıkıntı olduğunu space tuşunda sıkıntı olduğunu falan söylemiş yoksa çok beğenmiştim bu klavyeyi.

Bunu da takibe aldım eğer bu söylediğiniz klavyeler vatan da varsa bir de gözle görüp test etmek isterim.

Modelleri karıştıyorsunuzdur büyük ihtimalle. Gamepower'ın klavyelerinin çoğunda kronik sorun var onları ben de duydum lakin Calypso modelinde kronik sorun yok.

Forumda direk Gamepower Calypso alınır mı yazınca onlarca mesaj ve konu çıktı karşıma o yüzden bir geri adım attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı