400-500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400-500 TL bandında

Bir tane öyle bir mekanik klavye buldum ama nasıl bilmiyorum. Bir de sizlere danışmak istedim.

Kusura bakmayın bır yanlısım olabılır fakat neden bunun gıbı bir şey almıyorsunuz? Cebınızden cok para cıkmaz ve iyi bir marka (reklam degıldır)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın bır yanlısım olabılır fakat neden bunun gıbı bir şey almıyorsunuz? Cebınızden cok para cıkmaz ve iyi bir marka (reklam degıldır)

Bir de reklam değil demişsin 🤣
Sanki biz reklam alıyoruzda öneriyoruz ki Rampage kadar rezalet bir markadan asla ürün tavsiye etmem.

Ben uzun ömürlü kullanmak istiyorum kaliteli alayım bir daha uğraşmayım.

Uzak durun hocam Rampage'den.

Rush almayın ne olduğu belli değil.
Galax Stealth 03 alabilirsin kullanmıştım ve oldukça başarılı bir model.

Hocam 200-300 TL arası ne mouse önerirsiniz ben Rampage smx R33 limbo uygun görüyorum ama yine size danışayım.

Sanki biz reklam alıyoruzda öneriyoruz ki Rampage kadar rezalet bir markadan asla ürün tavsiye etmem.

daha önce uyarı yedım hocam lınk vermıstım

neden ? kulaklıgını kullanıyorum 2 yıldır gayet güzel

Daha önce uyarı yedım hocam lınk vermıstım.

Uyarı linkten değil şu anki gibi yaptığın yazım yanlışlarından ötürü.

Daha önce uyarı yedım hocam lınk vermıstım.

Neden? Kulaklıgını kullanıyorum 2 yıldır gayet güzel.

Çalışması kaliteli olduğu anlamına gelmiyor hep sorun çıkaran bir marka Rampage.

Hocam 200-300 TL arası ne mouse önerirsiniz ben Rampage smx R33 limbo uygun görüyorum ama yine size danışayım.
Razer DeathAdder V2 en iyisi bütçenizde. Bütçe artarsa HyperX Pulsefire Haste. Klavye olarak da:

Geri
Yukarı