400-500 TL mikrofon önerisi

Kayıt benzeri bir şeyler yapacaksanız o fiyat bandında en iyi performansı yaka mikrofonundan alırsınız diye düşünüyorum.

Dostum ben de konu açacaktım seni gördüm, bulabildin mi uygun, istediğin gibi bir mikrofon.

Ben AliExpress'ten aldım 714 TL'ye geldi toplam
Ben memnumum biraz dip sesi var onu da Discord gürültü engellemeyi açarsan karşıya gitmez yayın açacak olursan OBS'den ayarı var ses kalitesini sevdim ben.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 473, 56TL 66% indirim | USB'li mikrofon stüdyo profesyonel kondenser mikrofon için PC bilgisayar kayıt akışı oyun karaoke şarkı a6v A8 Mic.

Ben AliExpress'ten aldım 714 TL'ye geldi toplam
Ben memnumum biraz dip sesi var onu da Discord gürültü engellemeyi açarsan karşıya gitmez yayın açacak olursan OBS'den ayarı var ses kalitesini sevdim ben.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 473, 56TL 66% indirim | USB'li mikrofon stüdyo profesyonel kondenser mikrofon için PC bilgisayar kayıt akışı oyun karaoke şarkı a6v A8 Mic.
Toplam 714 derken hocam, başka şeyler de mi aldınız yanına . Fiyatı 336 görünüyor şu anda

Yeni konular

Geri
Yukarı