400 - 500 TL mikrofon önerisi

Arkadaşlar fifine mikrofon var şuan fiyatı normalde 1300 ise toplam 940 geliyor almalimiyim yoksa bu mikrofon olur mu bilen varsa

Lioncast LS100 fiyat performans açısından güzel bir seçenek alırken inceleme videosu bulamadığım için video hazırlama gereği duydum almadan önce izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lioncast LS100 fiyat performans açısından güzel bir seçenek alırken inceleme videosu bulamadığım için video hazırlama gereği duydum almadan önce izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de şansıma güvenip alanlardanım ve aşırı memnunum :)

Merhaba bu ürün ile uyumlu mu acaba? Ona göre mikrofonun yanında bunu da alacağım

NVIDIA harici önereceğin ses programı ne olur peki?

@KafadanKontak hocam selam, shock Mount için ürünün çapına ihtiyacım var. Rica etsem ürünün çapına bakma şansın var mıdır? Alttaki seti almayı düşünüyorumda. Şimdiden teşekkürler.

uyumlu mu?

Son düzenleme:
Ürünü almaya bu ay niyetlenebildim gel gör ki stoklar bitmiş. Umarım yenilenir geçen ay almadığıma pişman oldum.

Perşembe stokta 7 adet görünüyordu. Dün akşam almak için girdiğimde stokların bittiğini gördüm. Bir hafta bekleyip duruma göre alternatif ürünlere yöneleceğim.
Şu sıralar sanırım Almanya'dan gelen kargolarda özellikle Amazon'da bir problem var. E tabi malum üzücü afetten sonra öncelik her zaman acil durum ihtiyaçlarına veirlmeli. Bu nednele geçici süreliğine satışını kaldırmış olaiblirler.

Benim de afetten önce sipariş ettiğim Ram'ler 5 6 gündür havayoluna verilemedi. Ya da sırasını bekliyor. Biraz sabret 1 ay içerisinde satışı başlar yine büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı