400-500 TL Modem Tavsiyesi

uAslan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evimde süperonline 100 MBPS hızında fiber internet kullanıyorum. Şuan kullandığım modem Süperonline’ın kendi verdiği modem ancak wifi çekim gücünde sıkıntı yaşıyorum. Bu sebeple internet hızımı rahatça kullanabileceğim ve Wi-Fi çekim alanında sıkıntı yaşamayacağım bir modem istiyorum. Önerebileceğiniz modem var mı? Bütçe en fazla 400-500 TL. Teşekkürler

"Ürün elime 5 gün içinde ulaştı. Sinyal gücü şu an için güzel duruyor. Eski modem ile 5-10m uzaklıktaki televizyon üzerinde youtube'da wifi üzerinden video izlemeye çalışınca donmalar yaşanırken DSL-AC51 ile yaptığım denemelerde herhangi bir takılma olmadı; bir dizüstü bilgisayar, telefon ve televizyon üzerinde aynı anda 1080p videolar açıktı. Mevcut internet hattım 16mpbs desteklemesine rağmen 12mbps+ şeklinde çoklu kullanımda verimli bir şekilde çalışıyor. Yeni modem arayışı içinde olanlar için güzel bir ürün."

Fiyatına göre çok iyi bir modem. Technopat incelemesi mevcut. Hala kullandığım bir modem ve memnunum. Yorum bana aittir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı