400-500 TL sessiz klavye önerisi

ismet_10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir klavye almayı düşünüyorum. Genel amaç FPS türü oyun (PUBG, Battlefiled tarzı ) ve yazı yazma odaklı. Mekanik olması şart değil aslında ama aydınlatma olarak RGB olsun istiyorum. Forumda önerilen Cooler Master MasterKeys Lite L almayı düşünüyorum. Uygun fiyat bakımından ama sesi nasıldır çok fikrim yok. YouTube üzerinden izlediğim videolardan tahmin etmeye çalışıyorum. Membrane mı daha sessizdir yoksa Red switch mekanik bir klavye mi? Öneri ve fikirlerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye Masterkeys Lite L önermem.

• HyperX Alloy FPS
  • CM Masterkeys Pro L
  • Corsair K70 (Bulunabilirse ilk tercihiniz olarak)

Alınabilir.

Sadece K70 RGB sahip önerdikleriniz arasında. 500 TL bandında bulmak zor gibi.

Fazla ses olmasın, mekanik olmasına da gerek yok diyorsanız, Razer Ornata'ya bakabilirsiniz ama ben önermiyorum bu bütçelere çıkılabiliyorsa mekanik alınmalı. Yukarıdaki önerilere ek olarak bulabilirseniz Hyperx Alloy Elite olabilir.

Mekanik olacaksa en az ses çıkaranlardan olmasını istiyorum açıkcası. Klavyede yazı yazarken daktilo sesi gibi yada pat pat gibi çok sesli çıkış istemiyorum açıkcası.

Fazla ses olmasın, mekanik olmasına da gerek yok diyorsanız, Razer Ornata'ya bakabilirsiniz ama ben önermiyorum bu bütçelere çıkılabiliyorsa mekanik alınmalı. Yukarıdaki önerilere ek olarak bulabilirseniz Hyperx Alloy Elite olabilir.
Acikcasi ortana asiri sesli ve bol click li bir klavye. Yazma acisindan evet guzel ama sessizlik ve oyun arka planda bu klavye icin.
Deneme firsati bulmustum

@Onur Altuğ Sever kardeşimizin link paylaşımı yaptığı ürünü kaçırma.
K70 Serisi bulabileceğin en iyi klavyedir.
Bu zamana kadar K70 serisi için kötüleyen bir yazı hiç görmedim.
Bundan birkaç ay önce Bende bu ürünü alacaktım. Ancak kaçırdım fırsatı acil olarak bütçemi başka yere harcadığım için.
Şuan Cooler Master MasterKeys Lite RGB kullanıyorum. Mekanik hisli klavye olarak.
Link üzerindeki klavyeyi almamak için kendimi zor tutuyorum.
Sahip olduğum klavye yeni olduğu için şuan benim için gereksiz.
Sahip olduğum klavyeyi 200 TL ye almak isteyen olursa hemen alırım bende bu ürünü :)
Corsair Gaming K70 LUX Kırmızı LED Cherry MX Red Türkçe Gaming Mekanik Klavye | ITOPYA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı