400-500 TL'ye ADSL2 modem önerisi

624739

Megapat
Makaleler
4
ASUS DSL N16-P modem kullanıyorum fakat artık tahammülüm kalmadı, çekim alanı çok düşük ve sürekli olarak kopmalar yaşanıyor. Kopma yaşatmayacak ve Wi-Fi menzili güçlü olan 400-500 TL arası bir ADSL2 modem önerirseniz çok müteşekkir olurum.

Almışken VDSL2 + ADSL2 modem al bence ileride değiştirmezsin.
O şekilde de modem önerebilirsiniz sadece kullandığım tarife ADSL2 olduğu için bu tarzda bir modem önerisi almak istedim.
TP-Link de alabilirsiniz.
İlk modemim de TP-Link idi fakat pek memnun kalmamıştım, birisi daha Wi-Fi'ya bağlanır bağlanmaz ping sorunuyla karşılaşmaya başlıyordum ve oyun içi 200-300Ms'e kadar çıkan değerleri görüyordum. Bu modem ile böyle sorunlar yaşar mıyım?

Anladım hocam. Wi-fi ile daha iyi performans için Dual Band yani 5 GHz desteği olan modem ile daha rahat edersiniz. Bunun için de bütçe artması gerekiyor. Yine de kablo gibi olmaz.

Anladım hocam. Wi-fi ile daha iyi performans için Dual Band yani 5 GHz desteği olan modem ile daha rahat edersiniz. Bunun için de bütçe artması gerekiyor. Yine de kablo gibi olmaz.
Anladım. Konuyu açmadan önce internette birkaç araştırma yapmıştım ve bu modemin de kaliteli olduğunu söylemişlerdi, siz ne diyorsunuz bütçeyi arttırıp bundan almalı mıyım?

Nispeten alınabilir. Elbette Tenda, TP-Link veya Keenetic gibi değil ama güzeldir.

Bütçe varsa Keenetic Extra DSL olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı