400-500TL mouse önerisi

ekncnebi

Decapat
Merhaba, bendeki mouse çift tıklamaya başladığından yenisine ihtiyacım var. G300S mouse kullanıyorum ama bu mouse elime biraz küçük geliyor ve avuç içim boşlukta kalıyor, bu sebepten tuşlara basarken de farede sürekli olmasada hareket oluyor. 400-500 TL civarı, G300Sinde elime çok değil biraz küçük geldiğini göz önüne alarak önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Hocam razer deathadder v2 hakında ne düşünüyorsunuz aynı fiyat ve daha güncel galiba aklım onda kaldı biraz
Bi yerde bunun 220ips 30g kötü sensörü var denmişti, yeni kendi klasmanına göre kötü doģrumu bu pek anlamıyorum zaten böyle seylerden
Zowie EC2-A öneririm, büyüklük olarak size uyacaktır ve FPS oyunları için çok ideal bir mouse.

DPI düşük değil mi bunda biraz

D
Hocam razer deathadder v2 hakında ne düşünüyorsunuz aynı fiyat ve daha güncel galiba aklım onda kaldı biraz

Bi yerde bunun 220ips 30g kötü sensörü var denmişti, yeni kendi klasmanına göre kötü doģrumu bu pek anlamıyorum zaten böyle seylerden

DPI biraz şov aslında 1000'den fazlası gereksiz.

Attığım listeden kendin fareni seçersen senin için daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı