500TL mouse önerisi

Bütçe
500

Dostum farenin boyutu ve shapei hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim ama sensör olarak en performanslı ürünler bu bütçede bunlar. Biraz daha araştırırsan bu modeller içinde güzel bir ürün bulacağına eminim.

Forumdan birisi DeathAdder'ın kronik sorunlu olduğunu söylüyordu. Konu sahibi M.2 farenin küçük geldiğini söylemiş.

200 TL arttrabilirseniz ROG Keris var, arttırma imkanınız varsa onu alın.

Dostum en kotu ürünleri önermeye falan mı çalıştın? Bir Aorus güzel o listeden.

O da küçük geliyormuş konu sahibine.

Konuyu bir oku derim önce.

Bence de en güzeli Aorus ama diğerleri de kötü olmadığını düşünüyorum dostum ama TUF M3 konusunda haklı sayılabilirsin. Fikir olsun diye bir model daha yazma gereksiniminde bulundum onda da G102'den ziyade bunu bulabildim.

Forumdan birisi DeathAdder'ın kronik sorunlu olduğunu söylüyordu. Konu sahibi M.2 farenin küçük geldiğini söylemiş.

2.5 yıl kadar kullandım hocam iki sorunum vardı birincisi gözüm RGB arıyordu zaman zaman (sorun sayılırsa) diğeri ise teker bozulmuştu ve saçma olsa da üfledikten sonra düzeldi ve üfledikten 4 aydır hala sorun çıkarmıyor.

Essential modeli çöp, her şeyi sorunlu. TUF M3 de aynı şekilde çöp zaten.

Essential modelinin sorunlarına örnek verir misiniz?

Bence de en güzeli Aorus ama diğerleri de kötü olmadığını düşünüyorum dostum ama TUF M3 konusunda haklı sayılabilirsin. Fikir olsun diye bir model daha yazma gereksiniminde bulundum onda da G102'den ziyade bunu bulabildim.

2.5 yıl kadar kullandım hocam iki sorunum vardı birincisi gözüm RGB arıyordu zaman zaman (sorun sayılırsa) diğeri ise teker bozulmuştu ve saçma olsa da üfledikten sonra düzeldi ve üfledikten 4 aydır hala sorun çıkarmıyor.

Eski bir ürün, çok kötü bir sensöre sahip. Switchleri çok kötü, tekerleği bozuluyor, sensörü aşırı eski ve kötü bir model ki anlatamam zaten.

3. ayda scroll tuşunun bozulduğunu söylemişti arkadaş.

Eski bir ürün, çok kötü bir sensöre sahip. Switch'leri çok kötü, tekerleği bozuluyor, sensörü aşırı eski ve kötü bir model ki anlatamam zaten.

Sensörü çok kötü değil 220 IPS 30G. Bu bütçe için iyi bile denilebilir ama biraz daha koyulsa çok daha iyi şeylerin alınabileceğin farkında olarak söylüyorum yani ve teker fareyi fırlattıktan sonra bozuldu ve dediğim gibi üfleyince düzeldi tekrar bozulmamak üzere. Malzeme kalitesi de güzel ayrıca Switch'lerini ben çok beğeniyorum.

Bütçe arttırıp ROG Keris alacağım öyle görünüyor.

En mantıklısı bu dostum.

Sensörü çok kötü değil 220 IPS 30G. Bu bütçe için iyi bile denilebilir ama biraz daha koyulsa çok daha iyi şeylerin alınabileceğin farkında olarak söylüyorum yani ve teker fareyi fırlattıktan sonra bozuldu ve dediğim gibi üfleyince düzeldi tekrar bozulmamak üzere. Malzeme kalitesi de güzel ayrıca Switch'lerini ben çok beğeniyorum.
Nasıl bu bütçe için iyi sensör hocam? XPG Slingshot bile daha iyi sensör? Aorus m2 bile daha iyi sensör?

Sensörü gayet eski ve kötü. Asla o bütçeye bakılmaz.

599 TL'ye Razer Essential yerine XPG Slingshot alınır.

Geri
Yukarı