400-550 TL Arası Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Snopy SN-RW5 HYDRA alabilirsin süper bi kulaklık 300 tl fiyatı var mikrofonu gayet kaliteli ürün incelemsini atıyım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cloud 2, Corsair Void ve Arctis 5 modellerinin yanından bile geçemez. Adamın kafasını bulandırmayın.

Sırf bana mesaj atabilmek için hesap açmış galiba ama ne yazık ki 1 gün mesaj yazamayacak :LOL:. Cloud 2 gözüme iyi geldi 7.1'i nasıl sağlıyor. Dolby ile mi yoksa DTS ile mi ?

Sana mesaj atmak için değil zaman geçirmek, sorunlarımı çözmek için açtım bu hesabı. Birde bu kulaklık çok profesyonel bir şey değil onlarla karşılaştırmıyorum.

Teşekkür ederim. Attığınız kulaklık benim tercihlerime çok ters düştüğü için anlam veremedim. Cloud 2 aldım. Geldiğinde fotoğrafını atıp bu başlıkta deneyimimi paylaşacağım. Yorum atan herkese teşekkür ederim. :)

Kulaklık geldi mesajlarınız için teşekkürler. Yalnız bir sorum olucak benim kulağım mı sağırlaştı bilmiyorum ama ses dengesinin aynı olmasına rağmen sol kulaklıktan daha fazla ses geliyor gibi. Sizdede böyle bir şey oldu mu ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı