400-600 TL aralığında görüşme ve müzik için Bluetooth kulaklık önerisi

Xoenna

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
BT Takım Lideri - Gömülü Sistem Mühendisi - Yazılım Mühendisi
Merhabalar,
Şirkette çalışırken müzik dinleyebileceğim, çağrı geldiğinde cevaplayabileceğim bir kulaklık arıyorum.
İstediğim özellikler:

-En az Bluetooth 5.0 üzeri olmalı. (hem telefon, hem kulaklık pil tasarrufu açısından)
-Ses kalitesi iyi olmalı. Soundcore Life Q10 ve KZ ZS5 kullanıcısı olarak zevkimi anlayabilirsiniz.
-Müziklerde tüm enstrümanları duyabileceğim kalite benim için kafidir. Öyle fazla basslı fazla tizli olmasına gerek yok.
-Qualcomm aptx veya aptx HD codecli olursa çok iyi olur.
-Pil süresi en azından 2 saati çıkarmalı.
-Mikrofon kalitesi iyi olmalı. Gürültü engelleme olursa çok iyi olur. Şirket seslerinden vs etkilenmeyecek ve rahat konuşabileceğim bir cihazı daha çok tercih ederim.

Bu özelliklere sahip kulaklık kullanıcıları varsa yorumlarını da esirgemesinler lütfen.
Renk şekil çok fark etmez ama genel olarak yalıtım açısından kulak içi olanları tercih ediyorum.

Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
up up up

Son düzenleme:
Hocam severek kullandığım ttec airbeat Free modeli var tavsiye ederimturkcell pasajda daha uygun kendi sitesinden.
İkinize de teşekkürler fakat silikonlu bakıyorum. Silikonsuzlarda tam performans alabileceğimi düşünmüyorum. KZ ZS5'ten sonra yadırgarım diye düşünüyorum.

edifier-nb2 pro (Bütçemi aşıyor ama zorlayabilirim)

Edifier TWS 1 Pro. Şu an hiçbir yerde gözükmüyor fakat bu ürünler arasında kaldım. Yorumlarınız nedir?

İkinize de teşekkürler fakat silikonlu bakıyorum. Silikonsuzlarda tam performans alabileceğimi düşünmüyorum. KZ ZS5'ten sonra yadırgarım diye düşünüyorum.

edifier-nb2 pro (bütçemi aşıyor ama zorlayabilirim)

Edifier TWS 1 Pro. Şu an hiçbir yerde gözükmüyor fakat bu ürünler arasında kaldım. Yorumlarınız nedir?

JBL'e dikkat et bildiğim kadarıyla JBL'in TWS tipte 2 3 tane kulaklığı var çok fazla replikası var diğerleride gayet güzel anten gibi görüntüdenrahatsız olmazsan Haylou'da güzel yuvarlak alacaksanda diğeri gayet güzel.

JBL'e dikkat et bildiğim kadarıyla JBL'in TWS tipte 2 3 tane kulaklığı var çok fazla replikası var diğerleride gayet güzel anten gibi görüntüdenrahatsız olmazsan Haylou'da güzel yuvarlak alacaksanda diğeri gayet güzel.
Tam aksine anten gibi airpods gibi görüntü diğer yuvarlak olanlara göre daha çok hoşuma gidiyor. Bir de öyle olunca mikrofon daha iyi ses alacakmış gibime geliyor :D

Bunu önerebilirim ayrıca aramaları da üstüne basarak cevap verebiliyorsunuz kulaktada pek büyük durmuyor ajan kullaklığı gibi aynı xd.
Aramalarda mikrofon performansını bilmiyorum. Fakat müzik dinlenmiyor, ben kardeşime aldım bunu çok kalitesizdi.

Bunu önerebilirim ayrıca aramaları da üstüne basarak cevap verebiliyorsunuz kulaktada pek büyük durmuyor ajan kullaklığı gibi aynı xd.
hocam hiç yanaşmam. Xiaomi kulaklıklarını genel olarak beğenmeyen birisi olarak, bu kulaklığa 330 lirayı vermek mantıksız. Ki şu an edifier, jbl gibi markalara bakıyorum. Haylouya iyi yorum yazmalarına rağmen yanaşmak istemiyorum. Müzik konusunda bilgim ve kulağım var ama bütçem de sınırlı. Ondan dolayı kötünün iyisini almak bu devirde en doğrusu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı